10 лют. 2023 10:43

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:05
Економіка
0

163

0

На Вінниччині змінилися графіки вимкнень електроенергії на 10 лютого

На Вінниччині змінилися графіки вимкнень електроенергії на 10 лютого

Зміни пов'язані через нову терористичну атаку російської армії в Україні


Через нову терористичну атаку в Україні з боку російської армії, по Вінницькій області відбулися зміни у графіку погодинних вимкнень електроенергії на 10 лютого.

Про це повідомили у «Вінницяобленерго».

«Пошкоджено об’єкти енергетичної інфраструктури у східному, західному та південному регіонах. Через це сталися перебої з електропостачанням у деяких областях нашої країни.

Через це НЕК «Укренерго» в терміновому порядку з 10:00 поточної доби довели до Вінниччини нове розпорядження», – заявили у компанії.

Сьогодні, 10 лютого, – уже 14 масована терористична ракетна атака на енергосистему України.

Як ми раніше повідомляли, для мінімізації можливих наслідків атаки та збереження енергосистеми «Укренерго» вживає необхідних превентивних заходів, застосовуються аварійні відключення, які можливі і на Вінниччині.

Також ми повідомляли, що вночі на Вінниччині 10 лютого близько 4 годин тривала повітряна тривога. Росіяни атакували Україну іранськими дронами-камікадзе. Один з них наші захисники збили на Вінницькому напрямку. Вранці о 08.28 знову на Вінниччині та по всій країні оголошена повітряна тривога. Станом на 10:45 повітряна тривога тримає досі.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info