21 лют. 2023 10:57

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:00
Здоров‎’‎я
0

109

0

На Вінниччину передали автобус для мобільних бригад вакцинації проти Covid, кору та дифтерії

На Вінниччину передали автобус для мобільних бригад вакцинації проти Covid, кору та дифтерії

Цільовою групою є ВПО, уразливі групи населення, люди похилого віку та особи із хронічними захворюваннями і ті, хто проживає у віддалених районах


Вінницька область отримала автобус від ВООЗ, який використовуватиметься мобільними бригадами вакцинації проти COVID-19, кору та дифтерії.

Про це повідомили у Вінницькому обласному центрі контролю та профілактики хвороб.

Цільовою групою є внутрішньо переміщені особи, уразливі групи населення, люди похилого віку та особи із хронічними захворюваннями, а також ті, хто проживає у віддалених районах Вінниччини.

Як раніше повідомляли у МОЗ, представництво ВООЗ в Україні за підтримки Європейського Союзу передало Україні 59 автобусів, щоб допомогти зміцнити масштабну вакцинацію по всій країні під час війни. Усі транспортні засоби були розподілені між центрами контролю та профілактики хвороб.

Також за ініціативи дитячого фонду ЮНІСЕФ Вінницький центр контролю та профілактики хвороб отримав автомобіль для транспортування вакцин.

Він оснащений спеціальним холодильним обладнанням, яке має об’єм для транспортування вакцин 4 куб.м та дозволяє дотримуватись температурного режиму +2…+8 С°. Це дозволить доставляти необхідний запас вакцин до будь-якого закладу охорону здоров'я в межах Вінниччини.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб