18 верес. 2023 12:15

Останнє оновлення  
18 верес. 2023 12:18

2 хвилини читання

Здоров‎’‎я
0

137

0

На Вінницьких Хуторах запрацювала перша Муніципальна аптека

На Вінницьких Хуторах запрацювала перша Муніципальна аптека

У Вінницьких Хуторах запрацювала Муніципальна аптека. Тепер тут можна придбати препарати за програмою «Доступні ліки».


Як повідомляють на сайті Вінницької міської ради, це перша Муніципальна аптека, яка розпочала роботу на базі Вінницько-Хутірської амбулаторії ЦПМСД №5.

«Продовжуємо реалізовувати Стратегію 3.0, де нашим неодмінним пріоритетом є покращення охорони здоров’я всієї територіальної громади в цілому та мешканців старостинських округів зокрема», – зазначає очільник округу Владислав Кривешко.

Тепер, мешканці цього округу та клієнти закладу зможуть придбати або отримати необхідні ліки поруч з домівкою, що значно підвищує комфорт та якість наданих послуг.

Зазначається, що мережа Вінницьких муніципальних аптек є учасником низки міських соціальних програм, забезпечуючи, в тому числі пільгові категорії населення виробами медичного призначення, також аптека є учасником державної програми «Доступні ліки».

Тож пацієнти з серцево-судинними захворюваннями, цукровим діабетом, бронхіальною астмою, хворобою Паркінсона, нецукровим діабетом можуть отримати відповідні препарати безплатно або зі знижкою.

Для цього потрібно звернутися до сімейного лікаря та отримати спеціальний рецепт з приміткою «Доступні ліки». Вартість зазначених у рецепті ліків повністю або частково покривається з державного бюджету.

Зазначається, що адресою аптечного пункту у Вінницьких Хуторах є вул. 8-го Березня, буд. 11А. Години роботи: з 8.00 до 18.00.

Вінниця.info, фото - Вінницька міська рада