10 серп. 2023 16:50

Останнє оновлення  
10 серп. 2023 16:50

2 хвилини читання

Суспільство
0

8345

0

На війні під час артилерійського обстрілу загинув 44-річний захисник з Вінниччини

На війні під час артилерійського обстрілу загинув 44-річний захисник з Вінниччини

На Донеччині під час артилерійського обстрілу загинув відважний захисник України – житель Калинівки, що на Вінниччині, Олександр Ступак. Про це повідомляє Калинівська міська рада.


Олександр Ступак народився 1 листопада 1979 року у Калинівці. Тут пройшло його дитинство та роки юності. Після закінчення загальноосвітньої школи №1 навчався у Гущинецькому ВПУ №32 на автокранівника.

«До війни працював у Києві на фірмі «Іоніті». Був мобілізований до війська у серпні минулого року. Майже рік зі зброєю у руках захищав цілісність та свободу України й загинув смертю Героя, залишаючись вірним військовій присязі.

У Героя залишилися батьки, дружина, дві доньки та брат. Війна відібрала у родини люблячого сина та чоловіка, турботливого батька та брата, а в України – її вірного захисника.

Калинівська міська рада висловлює щирі співчуття рідним загиблого. Схиляємо голови у скорботі, розділяємо ваш біль та горе. Вічна пам'ять про Олександра Ступака навіки залишиться у наших серцях. Про час та дату поховання буде додаткова інформація», - йдеться в повідомленні.

Вінниця.info, фото Калинівської міської ради