1 квіт. 2023 17:05

Останнє оновлення  
30 квіт. 2023 18:05
Події
0

316

0

На війні загинули четверо захисників із Вінниччини і легендарний «Моджахед»

На війні загинули четверо захисників із Вінниччини і легендарний «Моджахед»

Вічна пам'ять героям


Сумні звістки сколихнули сьогодні, 1 квітня жителів Ладижина, Жмеринки, Козятинської громади та Хмільника. На щиті додому повертаються четверо військових з Вінниччини. Також стало відомо про загибель білоруського добровольця Даниїла Ляшука із 59-ї бригади імені Я. Гандзюка.

Про це сьогодні повідомили на сторінках громад.

Андрій Юров загинув 17 березня.

Із великим болем та сумом повідомляю, що 17 березня, героїчно виконуючи свій військовий обов’язок перед народом України, загинув наш земляк Андрій Юров, заступник командира бойової частини – навідник – оператор першого механізованого відділення однієї з військових частин Збройних Сил України. Третього квітня о 10.00 на центральній площі міста розпочнеться траурний мітинг та прощання з ладижинським Героєм», - сумну новину повідомила Ладижинська міська рада.

Володимир Юхимчук

«Стало відомо, що сьогодні, 1 квітня 2023 року, у проміжку орієнтовного часу 11.30 - 13.00 до свого рідного домув Уланівська територіальна громада "на щиті" повернеться захисник України Юхимчук Володимир Михайлович», - повідомила сумну новину Хмільницька міська рада.

Володимир Грубік загинув 18 березня. Герою назавжди 42 роки.

«Знову страшна звістка сколихнула нашу громаду. 18 березня під час виконання бойового завдання на Донецькому напрямку загинув наш земляк Грубік Володимир Іванович 1980 року народження. Додаткова інформація буде повідомлена згодом», - повідомила Козятинський міський голова Тетяна Єрмолаєва.

Василь Федькович житель міста Жмеринка.

«В боях під Бахмутом 34-річний снайпер Василь Федькович отримав поранення та потрапив у госпіталь. Спочатку у Запорізькому, а згодом у Вінницькому госпіталі медики рятували життя солдата, але серце воїна не витримало…Безстрашне серце мужнього бійця назавжди зупинилось 30 березня.

Повний енергії та сил, мрій, надій і сподівань Василь Федькович самовіданно боронив українську землю у складі59-тої окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка та разом з побратими відстоював незалежність України та її територіальну цілісність. Досвідчений воїн, який ще у 2014-2016 роках чинив спротив ворогу, мужньо боронив рідну землю та був прикладом для побратимів», - трагічну звістку повідомила Жмеринська міська рада.

Данило Ляшук

«На жаль, ми змушені повідомити про загибель нашого друга, нашого брата, нашої рідної людини. Ти був народжений героєм, ти загинув як герой. Ми всі пам'ятатимемо тебе вічно», — пишуть побратими на сторінці «Моджахеда».

Він воював у складі 59-ї окремої бригади ім. Якова Гандзюка. Загинув у районі Пісок на Донбасі.

Висловлюємо співчуття рідним та близьким захисників.

Вічна пам'ять героям.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info