29 берез. 2023 17:30

Останнє оновлення  
30 квіт. 2023 18:05
Події
0

195

0

На війні загинули двоє військових з Вінниччини: серед них 20-річний стрілець

На війні загинули двоє військових з Вінниччини: серед них 20-річний стрілець

Вічна пам'ять


День за днем Вінниччина втрачає відважних воїнів ЗСУ. Сьогодні стало відомо про загибель двох захисників із Тростянецької та Калинівської громад.

Про це повідомили на сторінках громад.

Ігор Маляр загинув 26 березня 2022 року. Житель села Северинівка.

Понад рік воїн вважався зниклим безвісти за особливих обставин. Герою назавжди 20 років.

«Рік пошуків, надій, сподівань… З 26 березня 2022 року стрілець Національної гвардії України солдат Маляр Ігор Андрійович вважався зниклим безвісти за особливих обставин. Він обороняв місто Маріуполь. Трагічна звістка – визнано загиблим», - повідомила сумну новину селищний голова у Тростянецька селищна рада Людмила Червонецька.

Володимир Галайко, уродженець Панасівки.

«У жорстоких боях на Донеччині загинув уродженець Панасівки – Володимир Галайко. Восьмого квітня Герою мало б виповнитися сорок сім років.

Народився Володимир Галайко у Панасівці. Після закінчення школи навчався на електрозварювальника, працював на фермі у Черепашинцях, на ВАТ «Вінніфрут». Останні роки їздив на роботу за кордон. З першого дня війни Володимир Галайко взяв у руки зброю та став на захист рідної землі. Він щиро любив Україну і залишився вірним їй до останнього подиху.

У загиблого залишилися мама, сестра, брат, донька та маленька онучка», - повідомила сумну новину Калинівська міська рада.

Висловлюємо співчуття рідним та близьким захисників.

Вічна пам'ять героям.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info