10 квіт. 2023 17:37

Останнє оновлення  
30 квіт. 2023 18:05
Події
0

228

0

На війні загинули двоє захисників з Вінниччини

На війні загинули двоє захисників з Вінниччини

Вічна пам'ять героям


Легіони небесного війська поповнили двоє військових з Вінниччини. Сьогодні стало відомо про загибель двох жителів Крижопільської та Барської громад.

Про це повідомили на сторінках громад.

Володимир Микитюк загинув 7 квітня 2023 року під час виконання бойового завдання. Герою назавжди 34 роки.

«Загинув наш земляк Микитюк Володимир Анатолійович, 26 липня 1988 року народження, житель села Іллівка. Солдат Микитюк Володимир Анатолійович був стрільцем-номером обслуги аеромобільного батальйону.

7 квітня 2023 року під час виконання бойового завдання із захисту територіальної цілісності Батьківщини, відсічі та стримування збройної агресії російської федерації проти України, в районі бойових дій біля населеного пункту Білогорівка Сєвєродонецького району Луганської області наш Герой-захисник загинув», - сумну новину повідомили на сторінці Тульчинської РВА.

Богдан Пацьора уродженець міста Бар. Герою назавжди 35 років.

«У ході виконання бойових завдань, виявивши стійкість, мужність та героїзм загинув захисник, Герой Богдан Пацьра, 1987 року народження. З початком повномасштабного вторгнення ворога на нашу землю Богдан привіз свою родину до безпечного місця, а вже 26 лютого 2022 року він не вагаючись пішов у військкомат та став на захист України, тому що любив її та прагнув щоб його родина жила у вільній та незалежній державі», - трагічну звістку повідомила Барська міська рада.

Висловлюємо співчуття рідним та близьким захисників.

Вічна пам'ять героям.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info