21 берез. 2023 16:10

Останнє оновлення  
30 квіт. 2023 18:05
Події
0

184

0

На війні загинули троє захисників із Вінниччини, серед них боєць, якому 19 років

На війні загинули троє захисників із Вінниччини, серед них боєць, якому 19 років

Вічна пам'ять героям


Захищаючи свободу та територіальну цілісність України, на війні загинули троє захисників з Вінниччини. У запеклих боях своє життя за нашу країну віддали жителі Ладижинської, Немирівської та Могилів-Подільської громад.

Про це повідомили на сторінках громад.

Роман Олексюк загинув 17 березня на Донеччині.

«Мужньо захищаючи нашу Батьківщину від російських загарбників, під населеним пунктом Невельське Донецької області героїчно загинув Роман Петрович Олексюк - військовослужбовець Збройних Сил України. 22 березня о 10.00 на центральній площі міста розпочнеться траурний мітинг та прощання з Героєм»,- повідомили сумну новину на сторінці Ладижинської міської територіальної громади.

Дмитро Грубій загинув 18 березня 2023 року. Герою назавжди 19 років.

«У запеклому бою з російським агресором, загинув житель села Шолудьки – Губрій Дмитро Русланович. Захисник народився 2003 року», - повідомили трагічну звістку на сторінці Немирівської міської ради.

В’ячеслав Карплюк житель села Оленівка. Герой загинув 12 березня. Йому навіки 34 роки.

«12 березня 2023 року, захищаючи Україну, її незалежність, суверенітет та територіальну цілісність, на Луганщині загинув житель села Оленівка, гранатометник парашутно-десантного батальйону - Карплюк Вячеслав Миколайович. Герой народився 11 травня 1988 року», - повідомив про трагічну новину Геннадій Глухоманюк.

Висловлюємо співчуття рідним та близьким захисників.

Вічна пам'ять героям.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info