7 листоп. 2023 19:56

Останнє оновлення  
7 листоп. 2023 19:56
Суспільство
0

445

0

Начальник водолазно-рятувального відділення з Вінниччини розповів про найважчі ситуації в роботі

Начальник водолазно-рятувального відділення з Вінниччини розповів про найважчі ситуації в роботі

Старший лейтенант служби цивільного захисту Володимир Яремчук вже дев'ять років служить у вінницькому гарнізоні водолазом-рятувальником. В роботі йому допомагає просте життєве кредо - любити свою роботу, любити свою країну та сім'ю. Історію рятувальника розповіли у ГУ ДСНС України у Вінницькій області.


Закінчивши Київську морську школу, тоді ще 20-річним хлопцем Володимир вже чітко знав, з чим хоче пов'язати свою професійну діяльність. Про ризики роботи в оперативно-рятувальній службі чув від бувалих надзвичайників та повпливати будь-кому на його цілеспрямованість шансів не було.

Зараз, Володимир на посаді начальника водолазно-рятувального відділення аварійно-рятувального загону. Отримав профільну вищу освіту та володіє одним із найвищих класів зі спеціалізації.

«Бути водолазом - значить мати високий рівень стресостійкості. Наша робота специфічна. Ми не лише обстежуємо акваторії водойм та рятуємо людей. Часто взаємодіємо з поліцією та іншими службами. А ще, дістаємо потопельників».

Найскладнішими герой називає виклики, коли доводиться витягувати з води дітей, які потонули. Зазначає, до такого ніколи не звикне. Навіть, попри те, що кожен водолаз має мати "холодний розум".

У своїй роботі, одним із пріоритетів Володимир вважає командну згуртованість. Каже, що цьому, весь молодий колектив підрозділу, навчив його керівник Артем Січка. Його, хлопець вважає наставником і прикладом для наслідування.

На запитання, чого наразі хочеться найбільше, Володимир Яремчук відповів:

«Звісно, що миру. А ще, аби поменшало у нас роботи з пошуку людей, які пішли під воду. Хочеться, щоб люди нарешті усвідомили, що життя - це найцінніший дар і його потрібно берегти!».


Вінниця.infо, фото ДСНС Вінниччини