3 груд. 2022 15:15
56
Історію воїна з позивним "Навігатор"
Тренер зі спортивного туризму та орієнтування із позивним "Навігатор" в теробороні з 2016 року. Педагог за освітою, в цивільному житті вчитель фізичної культури та захисту України, тренер зі спортивного туризму, скелелазіння та орієнтування.
Історію воїна розповіла пресслужба 120 бригади територіальної оборони ЗСУ.
«Коли я приєднався до тероборони, ще до початку повномасштабної агресії, моя родина безумовно підтримала мене. В перший день війни я вже зі зброєю в руках з самого ранку займався організацією одного з блокпостів на в'їзді до Вінниці. І родина знову мене підтримувала і пишалася мною. Я постійно відчував підтримку дружини та сина», - зазначає Навігатор.
«Навігатор» наразі на лікуванні у зв’язку з травми колін пов'язаними з несенням військової служби. Приймав участь у бойових діях в районах Ізюму та Слов'янску.
«По поверненню з групою інструкторів навчали новобранців, - розповідає «Навігатор». Моя задача була навчати бойовій медицині, топографії, орієнтуванню, іноді основам альпінізму (для військових завдань), основам радіозв'язку.
«Навігатор» зізнається, що найголовніше в роботі військовослужбовця - регулярне підвищення свого рівня обізнаності в усіх сферах військової справи, постійно обмінюватися знаннями. Довіра до побратимів, бойових друзів, з якими несеш службу. Дуже важливо, щоб була й довіра до командирів всіх рівнів.
«Перемога повинна бути безумовною, точкою, щоб країна агресор розвалилася назавжди і немала сил та змоги більше нападати на нас. Крім того весь світ повинен змінити ставлення до українців. Після війни, хочу повернутися до роботи з дітьми. Потрібно міняти виховання учнів на більш патріотичне. Хочеш миру - готуйся до війни. Тому треба правильно виховувати молодь. Ми не агресивні, але можем бути як ті бджоли. Хто до нас полізе, той загине. І це треба вкладати у виховання», - каже «Навігатор».
Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info