16 верес. 2022 16:46

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:04
Суспільство
0

66

0

Недобросовісні вінничани продовжують зливати відходи у водойми - видано 58 адмінпротоколів

Недобросовісні вінничани продовжують зливати відходи у водойми - видано 58 адмінпротоколів

Інспектори Муніципальної варти здійснюють рейди по виявленню недобросовісних господарів


У Вінниці інстектори КП «Муніципальна варта» щодня перевіряють вінничан на сумлінне ставлення до природи та дотримання правил благоустрою. Порушення правил охорони водних ресурсів тягнуть за собою накладення штрафу на громадян у розмірі до 1360 гривень.

Про це повідомляє пресслужба Вінницької міської ради.

Як розповів начальник КП «Муніципальна варта» Віталій Чигур, у вересні інспектори перевірили понад 80 домоволодінь, де за інформацією небайдужих вінничан, господарі зливали нечистоти та рідкі відходи у струмки або ж не облаштували належним чином вигрібні ями.

«З початку року працівники Муніципальної варти склали понад 58 протоколів про адміністративне правопорушення. Йдеться про відсутність облаштування вигрібних ям та виведення труб для рідких відходів у струмки. Звісно, їх ми демонтували», - повідомив Віталій Чигур.

Традиційно щороку слідкують за акваторією головної водної артерії Вінниці - Південним Бугом. Інспектори перевіряють, чи не забруднюють річку та струмки, а також прибережні зони. Серед порушників виявили й тих, хто незаконно виїхав на Буг на водному транспорті.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info