14 черв. 2023 10:56

Останнє оновлення  
15 черв. 2023 14:10

4 хвилини читання

Суспільство
P
0

501

0

Новинки морозива від компанії «Рудь»

Новинки морозива від компанії «Рудь»

За доброю традицією Компанія «Рудь» до кожного літнього сезону готує новинки морозива, щоб порадувати споживачів. Ось і цього року у продажі з’явились 20 новинок «холодних ласощів».


Так, компанія значно розширила  асортимент  ескімо - для шанувальників  кондитерських десертів пропонується:

·        Millennium. Білий шоколад-черешня - вишуканий  ванільний пломбір з черешневим шербетом в ніжному білому шоколаді зі шматочками  запашної вишні.

https://rud.ua/products/ice-cream/eskimo_standard/millennium-bilyi-shokolad-chereshnia/·        Imperium. Трюфель-ваніль - справжній  кондитерський шедевр, втілений в морозиві. Ніжне ванільне морозиво в поєднанні з  вишуканим трюфелем якнайліпше смакуватиме  шанувальникам ванільно -шоколадних десертів.

https://rud.ua/products/ice-cream/eskimo_standard/imperium-triufel-vanil/


·        Моя корівка -  морозиво зі смаком молочної іриски у ніжній   кольоровій глазурі. 

https://rud.ua/products/ice-cream/eskimo_standard/moia-korivka/


·        Пташине молоко  Жар-птиці - ніжне та легке суфле у тонкій шоколадній глазурі.   

https://rud.ua/products/ice-cream/eskimo_standard/ptashyne-moloko-zhar-ptytsi-new/


 

Для любителів класики – ескімо Золотий рецепт - ніжне ванільне та шоколадне морозиво у  шоколадній глазурі.

https://rud.ua/products/ice-cream/eskimo_standard/zolotyi-retsept/


https://rud.ua/products/ice-cream/eskimo_standard/zolotyi-retsept-shokoladnyi/

Inline image

Для поціновувачів складних десертів пропонується брикет Millennium  VERY PERI - ніжне вершкове морозиво у формі брикета – сендвіча з вишуканою солоною карамеллю. Порція складається з двох половинок, одна з яких вкрита молочним шоколадом з додаванням арахісу та кроканту, а інша  -  це морозиво між шарами шоколадного печива. 

https://rud.ua/products/ice-cream/brick/millennium-veri-peri/


Чудово  смакуватиме   літнього дня ріжок  «Виноград- маскарпоне».  Це  морозиво  зі смаком  італійського вершкового сиру, який використовується  для приготування десертів, з додаванням  яскравого  виноградного джему із  запашного  темного винограду.

https://rud.ua/products/ice-cream/cone/maskarpone-vynohrad/


          Шанувальникам вафельних стаканчиків сподобається Ескімос.  Манго-маракуя,  який є продовженням  серії пломбіру, відтепер з  тропічною ноткою - зі шматочками манго та джемом з  манго-маракуї.

https://rud.ua/products/ice-cream/cup/eskimos-manho-marakuia/


А дітвору порадують ескімо  Веселі бджілки – желеподібне морозиво на основі пектину зі смаком мультифруту

https://rud.ua/products/ice-cream/juice/veseli-bdzhilky/


 

 

 та   ескімо Круто – трьохколоровий лід  зі  смаком  ківі, вишні та мультифруту, верхня частина якого вкрита яскравою глазур’ю зі шматочками запашної малини.

https://rud.ua/products/ice-cream/juice/kruto/


 

 Цього року  ТМ «Рудь»  та  ТМ «Galicia» створили  новий інноваційний продукту. У ньому  поєднано два класичні бренди в один для шанувальників  морозива та натуральних соків.  «Фішка» цього морозива – в його простоті. У його складі тільки фруктове пюре (груші і яблука) та цукор.  Зараз вишукана простота стала  світовим трендом у кондитерському мистецтві. Коли, за рахунок вмілого поєднання одного-двох базових простих інгредієнтів, вдається створити унікальний смачний десерт. Окрім  складу продукту, особливістю морозива є і його форма - маленька пляшечка.

https://rud.ua/products/ice-cream/juice/halitsiia/


 Крім вже згаданих новинок, по багатьом проханням  споживачів, - улюблений всіма Пустунчик можна скуштувати  і у відерцях. 

https://rud.ua/products/ice-cream/pail/pustunchyk-shokoladnyi-zi-zghushchenym-molokom/


https://rud.ua/products/ice-cream/pail/pustunchyk-z-vyshnevym-napovniuvachem/


А також особливий сюрприз для шанувальників  морозива «Рудь»  - святкова страва японської кухні, різновид японських солодощів - Mochі.  Це тістечка, виготовлені  за унікальною  технологією зі спеціального рисового борошна, всередині  якого – ніжне морозиво з наповнювачами.  Куштуйте та насолоджуйтесь!

https://rud.ua/products/ice-cream/roll/

 


Компанія «Рудь» постійно дослухається до зворотного зв’язку від споживачів та робить все можливе, щоб приємно їх здивувати!