9 лют. 2023 12:23

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:05
Влада
0

370

0

Новий начальник Дніпропетровської ОВА проходив службу у Вінницькому управлінні СБУ

Новий начальник Дніпропетровської ОВА проходив службу у Вінницькому управлінні СБУ

Сергій Лисак працював в УСБУ Вінницької області


Президент Володимир Зеленський 7 лютого підписав Указ про призначення Лисака Сергія Петровича головою Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Сьогодні вранці, 9 лютого, Сергій Лисак у своєму офіційному телеграм-каналі проінформував, що розпочав роботу на посаді голови Дніпропетровської ОВА. Також повідомив, що раніше служив в СБУ, зокрема, і у Вінницькому управлінні.

«Війна не дає часу зволікати, одразу – до справи. Головний пріоритет – оборона регіону на всіх фронтах. Як і вся країна, маємо працювати виключно на перемогу. Водночас – дбати про рівновагу в економіці та соціальній сфері.

Раніше я служив в СБУ. У центральному апараті та обласних управліннях – в Одесі, Вінниці, Ужгороді, Житомирі та Дніпрі. Маю бойовий досвід в АТО. Тому і до роботи ставлюся по-військовому вимогливо та чітко.

Дякую Президенту України Володимиру Зеленському за довіру.

Разом з командою будемо наближати неминучу перемогу. З вірою в ЗСУ та кожного з вас.

Слава Україні!», - написав Сергій Лисак.

В УСБУ у Вінницькій області Сергій Лисак служив у 2010 році.

Нагадаємо, на засіданні Кабінету міністрів України 24 січня було погоджено звільнення Резніченка Валентина Михайловича з посади голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації та ще чотирьох керівників ОВА.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Сергія Лисака