18 верес. 2023 19:46

Останнє оновлення  
18 верес. 2023 19:46
Суспільство
0

273

0

Офіцери сектору протидії домашньому насильству Вінницького району відзначили професійне свято та підбили підсумки роботи

Офіцери сектору протидії домашньому насильству Вінницького району відзначили професійне свято та підбили підсумки роботи

Понад 600 осіб на Вінниччині отримали матеріали про адміністративні правопорушення передбачені ст. 173-2 (вчинення насильства в сім'ї.


17 вересня працівники сектору протидії домашньому насильству Вінницького райуправління поліції відзначили день створення служби. Про це повідомляє Вінницьке районне управління поліції.

Щоденно досвідчені поліцейські зі знанням та вмінням надання психологічної, правової та домедичної допомоги працюють задля безпеки громадян та запобігання домашньому насильству в усіх його проявах. У будь-який час доби вони реагують на звернення та допомагають людям, які потрапили у складні ситуації.

З початку року поліцейські сектору протидії домашньому насильству відреагували на 1668 повідомлень щодо вчинення домашнього насильства, винесли майже 500 термінових заборонних приписів та на понад 600 осіб склали матеріали про адміністративні правопорушення передбачені ст. 173-2 (вчинення насильства в сім'ї), а також активно взаємодіють з іншими службами та організаціями, проводять спільні рейди.

З нагоди дня служби керівник Вінницького районного управління поліції Віталій Курчик привітав колег, побажав успішного виконання поставлених завдань та подякував колективу за самовіддану працю.


Вінниця.info, фото районного управління поліції