12 листоп. 2022 09:26

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:45
Суспільство
0

55

0

Окремі підрозділи Сил територіальної оборони Вінниччини відпрацьовували тактику боїв у місті

Окремі підрозділи Сил територіальної оборони Вінниччини відпрацьовували тактику боїв у місті

Бійці Сил територіальної оборони Вінниччини продовжують відточувати бойову майстерність. Цього разу військовослужбовці відпрацьовували тактику боїв та злагодженість групи у місті


Бійці Сил територіальної оборони Вінниччини продовжують відточувати бойову майстерність. Цього разу військовослужбовці відпрацьовували тактику боїв та злагодженість групи у місті.

Про це повідомляє 120 бригада територіальної оборони ЗСУ

«Бої в населених пунктах значно відрізняються від дій в звичайних польових умовах. Вони характеризуються тісним зв'язком сторін (скороченими відстанями між підрозділами); автономністю дій окремих підрозділів; безперервністю ведення бою як вдень, так і вночі; роз'єднаністю підрозділів і ще більшим дробленням їх в ході бою.

На перше місце в навчанні тактиці ближнього бою нині відводять влучній стрільбі.

Другий напрямок тренувань – розуміння того, як треба поводитись у міській забудові.

На третьому місці – відпрацювання злагодженості групи.

Війна в місті практично зводить "на ні" технічну перевагу будь-якої армії. В умовах міської війни на перше місце виходить особиста підготовка військовослужбовців та злагодженість дій підрозділу, а важливість наявних технологій – відходить на другий план.

Труднощі наступального бою в місті обумовлені тим, що противник завчасно готує місто до тривалої оборони: організує систему вогню, зміцнює будівлі, мінує і організує обстріл всіх підступів. Перемогу в описаних вище умовах можуть одержати ті підрозділи, особовий склад і командири яких діятимуть вміло та ініціативно», - йдеться в повідомленні бригади.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото 120 бригади тероборони