2 січ. 2017 14:11

Останнє оновлення  
13 берез. 2023 11:42
Суспільство
0

62

0

Олені на байках, снігурки, півні й зайці. Фоторепортаж з Новорічного велопараду у Вінниці

Олені на байках, снігурки, півні й зайці. Фоторепортаж з Новорічного велопараду у Вінниці

 Новорічний велопарад у Вінниці


 2 грудня у Вінниці близько сотні городян в новорічних карнавальних костюмах взяли участь у велопараді Дідів Морозів, який організовують сьомий рік поспіль.  Учасником велопараду став і народний депутат Сергій Кудлаєнко, який щороку долучається до акції, пропагуючи здоровий спосіб життя.

«Цього року проводиться сьомий рік поспіль парад Дідів Морозів. Ми одні з перших на території колишнього СНД і перші в Україні, хто започаткував цю новацію. Спочатку це був фановий пробіг для підняття настрою. На перший велопарад зібралось 7 чи 8 людей. Скільки сьогодні – ви бачите. Думаю, що сьогодні поб’ємо рекорд», - говорить співорганізатор проекту Олександр Царевський.

Зі звичайного велопараду, цього року акція переросла благодійну акцію. Наталя Сіденко організувала збір речей і смаколиків для вихованців дитячих будинків.

Вінничани на роверах вирушили за маршрутом: Мaйдaн Незaлежнoсті – Плoщa Єврoпейськa – вулиця Грушевськoгo - Центрaльний пaрк, - вулиця Сoбoрнa – вулиця Пирoгoвa – вулиця Келецькa – вулиця 600-річчя – Хмельницьке шoсе – Резиденція Діда Мороза (Майдан Незалежності).

Після повернення учасники у Резиденції отримають подарунки від Діда Мороза за найкращі костюми та прикрашення байків на новорічну тематику.

«Третій рік поспіль ми проводимо нагородження по номінаціях: найкреативніший костюм, найкреативніший Дід Мороз чи Снігуронька, найліпше прикрашений байк, найліпший новорічний креатив», - говорить Олександр Царевський.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вінниця.info