12 трав. 2017 14:00

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 14:24
Суспільство
0

60

0

Олійник скликає позачергову сесію Вінницької облради заради «кадрових» питань

Олійник скликає позачергову сесію Вінницької облради заради «кадрових» питань

 Олійник скликає позачергову сесію Вінницької облради заради «кадрових» питань


 19 травня о 10.00 годині відбудеться позачергова сесія Вінницької обласної ради.

Відповідне розпорядження опубліковано на сайті Вінницької облради.

Перелік питань

1. Про переукладення контракту з Андрієвською Н.М., головним лікарем обласного комунального закладу “Вінницький обласний спеціалізований будинок дитини з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки”.

2. Про переукладення контракту з Бабійчуком В.В., начальником Вінницького обласного клінічного госпіталю ветеранів війни.

3. Про переукладення контракту з Бабієм О.М., головним лікарем Хмільницької обласної фізіотерапевтичної лікарні.

4. Про переукладення контракту з Берладин Г.В., директором Вінницької обласної наукової медичної бібліотеки.

5. Про переукладення контракту з Бриль А.М., начальником комунальної установи “Вінницький обласний центр технічного та фінансового нагляду за діяльністю закладів охорони здоров’я”.

6. Про переукладення контракту з Бровінською JI.M., головним лікарем комунального закладу “Вінницька обласна клінічна дитяча інфекційна лікарня”.

7. Про переукладення контракту з Даценком В.Г., головним лікарем Вінницького обласного спеціалізованого клінічного диспансеру радіаційного захисту населення.

8. Про переукладення контракту з Железняком В.Д., начальником комунальної установи “Інформаційно-аналітичний Центр медичної статистики” Вінницької області.

9. Про переукладення контракту з Жупановим О.Б., головним лікарем Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М.І.Пирогова.

10. Про переукладення контракту з Клочком B.JI., головним лікарем комунального закладу “Вінницька обласна психоневрологічна лікарня ім. акад. О.І. Ющенка”.

11. Про переукладення контракту з Козинським М.О., головним лікарем Тульчинського дитячого ортопедичного санаторія.

12. Про переукладення контракту з Кравчуком В.В., головним лікарем Печерської обласної лікарні відновного лікування.

13. Про переукладення контракту з Мазур М.О., головним лікарем Тульчинського обласного спеціалізованого будинку дитини для дітей з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки.

14. Про переукладення контракту з Манжуловським О.Ф., директором комунального закладу “База спеціального медичного постачання”.

15. Про переукладення контракту з Матковським I.A., головним лікарем комунального закладу “Вінницький обласний клінічний Центр профілактики та боротьби зі СНІДом”.

16. Про переукладення контракту з Паненком В.В., головним лікарем Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні.

17. Про переукладення контракту з Пірникозою A.B., головним лікарем комунальної установи “Територіальне медичне об’єднання “Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф”.

18. Про переукладення контракту з Потуреєм В.Д., головним лікарем Заболотненського дитячого психоневрологічного санаторію ім. акад. Д.К. Заболотного.

19. Про переукладення контракту з Прудиусом П.Г. - головним лікарем Вінницького обласного клінічного високоспеціалізованого ендокринологічного центру.

20. Про переукладення контракту з Слободянюком П.М., головним лікарем комунального закладу “Вінницького обласного наркологічного диспансеру “Соціотерапія”.

21. Про переукладення контракту з Стецюк J1.M., головним лікарем Липовецької обласної лікарні відновного лікування дітей з органічним ураженням центральної нервової системи, порушенням психіки і опорно- рухового апарату.

22. Про переукладення контракту з Трет’яковим М.С., головним лікарем Вінницького обласного клінічного шкірно-венерологічного диспансеру.

23. Про переукладення контракту з Холод Л.П. - начальником Вінницького обласного патологоанатомічного бюро.

24. Про переукладення контракту з Шамраєм В.А., головним лікарем Вінницького обласного клінічного онкологічного диспансеру.

25. Про звільнення Тіщенка П.М. з посади директора комунальної установи “Авторемонтна база закладів охорони здоров’я”.

26. Про внесення доповнень до Плану реалізації Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на 2016-2017 роки, затвердженого рішенням 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 52.

27. Про внесення доповнень до Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року.

28. Про внесення змін до регіональної Програми інформатизації «Електронна Вінниччина» на 2016-2018 роки.

29. Різне.

Вінниця.info