19 жовт. 2010 11:30

Останнє оновлення  
9 берез. 2023 20:06
Політика
0

25

0

«Опора» зафіксувала на Вінниччині факти відмов кандидатів висуватись від опозиційних партій через тиск та погрози

«Опора» зафіксувала на Вінниччині факти відмов кандидатів висуватись від опозиційних партій через тиск та погрози

Зафіксовано випадки прямої зборони працівникам бюджетної сфери балотуватися від опозиційних партій під загрозою бути звільненим з роботи, а також порушення кримінальних справ, звільнення потенційних кандидатів з займаних посад, втручання у виборчий процес посадових осіб


У Вінницькій області Громадянська мережа «Опора» зафіксувала факти відмов потенційних кандидатів висуватись від опозиційних партій через тиск та погрози.

Про це повідомила координатор довготермінового спостереження на Вінниччині ГМ «Опора» Наталія Величко.

«В межах національної кампанії моніторингу зафіксовані непоодинокі й факти відмов потенційних кандидатів висуватись від опозиційних партій через тиск та погрози. Це свідчить про посилення в країні утисків з політичних мотивів», - сказала вона.

За її повідомленням, зафіксовано випадки прямої зборони працівникам бюджетної сфери балотуватися від опозиційних партій під загрозою бути звільненим з роботи, а також порушення кримінальних справ, звільнення потенційних кандидатів з займаних посад, втручання у виборчий процес посадових осіб.

«Як приклад, випадок у селищі Браїлів Жмеринського району де, згідно із зверненням кандидата на селищного голову, чинний селищний голова та представники правоохоронних органів перешкоджали його висуненню на посаду селищного голови», - повідомила Н.Величко.

За її словами, саме в переддень подання ним своїх документів на кандидата, правоохоронні органи розпочали перевірку документів його благодійної діяльності.

Також ГМ «Опора» звертається до громадян, що ГМ запроваджено телефон гарячої лінії для екстрених повідомлень про порушення виборчої агітації та процесу виборів – (0432) 69-44-32.

 

ВИННИЦА.info


0
0