8 груд. 2022 16:54

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:31
Суспільство
0

184

0

Орден «За мужність» вручили дружині та 4-річному сину прикордонника з Вінниччини

Орден «За мужність» вручили дружині та 4-річному сину прикордонника з Вінниччини

Максим Слободянюк виконував бойові завдання на підступах до міста Маріуполь


Начальник Вінницької ОВА Сергій Борзов передав державні нагороди майора Максима Слободянюка дружині Тетяні та 4-річному сину Кирилу. Максим був старшим офіцером відділу боротьби з транскордонною злочинністю головного оперативно-розшукового відділу 1 прикордонного загону Державної прикордонної̈ служби України.

На жаль, він не встиг отримати медаль «Захисника Вітчизни» - загинув від авіаудару. І вже посмертно Президент України Володимир Зеленський нагородив майора Максима Слободянюка орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

«Максим заслужив, щоб про нього пам’ятали…»,зазначив Сергій Борзов.

Вінничанин у складі групи виконував бойові завдання на Лівобережному районі та на підступах до міста Маріуполь - відбивали постійні наступи живої сили противника. Як розповів генерал-майор Сергій Мул - начальник Південного Регіонального Управління Державної прикордонної служби України, Максима залучали до виконання бойових завдань щодо ведення спостереження та надання координат для артилерії полку спецпризначення «Азов».

12 травня по позиціях наших прикордонників противник вдарив авіабомбою. Максим Слободянюк отримав травмування та поранення несумісні з життям.

Поховали його у рідній Вінниці.

Тепер тут живе і його сім’я – дружина із сином переїхали із Маріуполя.

Співчуття рідним Максима, його батькам і брату.

Вічна пам'ять Герою!Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото зі сторінки Сергія Борзова