24 квіт. 2023 15:00

Останнє оновлення  
30 квіт. 2023 17:07
Новини компаній
0

126

0

Особливості вибору гіпсокартону для ванної кімнати

Особливості вибору гіпсокартону для ванної кімнати

Широкий вибір гіпсокартону матеріалу ви знайдете на сайті інтернет-магазину Leroy Merlin


Гіпсокартон багато років посідає одне з перших місць у рейтингу популярності будівельних матеріалів, що використовуються у ремонті приміщень. За допомогою нього ви зможете змінити інтер'єр до невпізнання, а також здійснити утеплення стін або підлоги.

При виборі панелей слід враховувати безліч нюансів, включаючи розмір листів, їх товщину та захисні показники. Щоби грамотно вибрати гіпсокартон ціна якого може змінюватися в залежності від робочих характеристик, слід також враховувати місце його експлуатації. Особливі вимоги висуваються до матеріалу, який використовується у ванній та туалеті.

Який гіпсокартон підходить для ванної кімнати?

Головна вимога до гіпсокартонного листа для санвузла – він має бути вологостійким. Для таких виробів застосовується абревіатура ГКЛВ. Він витримує не тільки вплив вологи, але й перепади температури, що робить вологостійкий гіпсокартон оптимальним вибором для установки у ванній кімнаті. Говорячи про відмінності ГКЛВ, він може випускатися у таких випадках:

  • стіновий;
  • стельовий;
  • вогнетривкий.

Також при виборі варто звертати увагу на маркування виробу. Найкращий матеріал маркується літерою «А» і належить до найвищої групи. Нижчу групу представляють гіпсокартонні листи з маркуванням «Б». Такі вироби можна використовувати для створення декоративних елементів у ванній, тоді як вироби вищої групи підійдуть для поділу санвузла, його утеплення та інших робіт.

Рекомендації щодо використання вологостійкого гіпсокартону

Широкий вибір такого будівельного матеріалу ви знайдете на сайті інтернет-магазину Leroy Merlin. До переваг ГКЛВ відносять:

  • простоту встановлення;
  • легкість;
  • екологічність;
  • випускається у стандартних габаритах, що полегшує розрахунок кількості листів;
  • не схильний до утворення цвілі.

Щоб усі ці якості відповідали дійсності, важливо дотримуватися рекомендацій щодо використання вологостійкого гіпсокартону. Його не слід встановлювати в приміщеннях з підвищеними температурами та сухим повітрям, оскільки це призведе до втрати міцності листа. Для дерев'яних будинків краще застосовувати вогнетривкий виріб. Якщо ви збираєтеся вішати на гіпсокартонну стіну меблі та елементи декору, вибирайте товстіші листи або зміцнюйте конструкцію металевим профілем.