1 груд. 2022 10:43

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:34
Новини компаній
0

55

0

Особливості вибору навушників

Особливості вибору навушників

Завдяки навушникам ви можете слухати музику, дивитися фільми, займатися своїми справами, нікому не заважаючи


Якісна та надійна гарнітура забезпечує чистий звук і приглушує сторонні шуми. Завдяки навушникам ви можете слухати музику, дивитися фільми, займатися своїми справами, нікому не заважаючи. І якщо раніше в доступі були тільки дротові навушники, які відмінно справляються зі своїми функціями, але роблять вас залежними від джерела звуку, то сьогодні великої популярності набули бездротові вироби, вони не прив'язують вас до пристрою і є ідеальним рішенням для активних людей. Ви можете вибрати бездротові навушники в інтернет магазині, які оснащені картою пам'яті та плейєром, тому вам не доведеться завантажувати улюблені треки в телефон, також вони дають змогу вам перемикати треки, ставити їх на паузу і навіть розмовляти зі співрозмовником, не дістаючи смартфон.

Акустичне оформлення та шумопоглинання

Усі навушники розділяються:

  • на відкриті, на їхній чашці є звукопровідні отвори. Вони відтворюють більш природний звук, а також дають змогу чути все, що відбувається навколо. Щоб не чути сторонні звуки можна вибрати модель з активним шумозаглушенням;
  • закриті. У них немає звукопровідних отворів, у звучанні переважають баси, нечутно сторонніх звуків. Є моделі з пасивним шумозаглушенням, завдяки якому знижується фоновий шум.

Додаткові функції

  • Зручними вважаються моделі з регулятором гучності, який може перебувати на дроті або чаші навушників. Така опція дасть вам змогу регулювати гучність звучання, не дістаючи телефон.
  • Якщо ви часто дивитеся фільми або граєте в ігри в навушниках, тоді вам варто вибрати моделі з багатоканальним звуком. У цьому разі ви будете чути навіть найменші звуки.
  • Щоб ваша гарнітура не постраждала від вологи, можна зупинити свій вибір на виробах із вологозахистом. Вона захищає навушники від снігу, дощу і навіть поту, якщо ви використовуєте їх для занять спортом.
  • Щоб обмінюватися інформацією з іншими пристроями необхідна функція NFC. Завдяки їй слухати музику або дивитися фільм з одного телефона можуть кілька людей одночасно.
  • Режим вібродзвінка дасть вам змогу чути, коли вам хтось дзвонить, але водночас замість мелодії буде чути вібрацію.

Частотний діапазон і чутливість

Спектр звучання залежить від частотного діапазону, чим вищий цей показник, тим більший спектр звуку. Оптимальним вважається показник від 20 до 20 000 Гц. Гучність звучання залежить від чутливості, оптимальний показник -100 дБ. Найчутливішими вважаються вкладиші та вакуумні моделі.