5 листоп. 2022 13:00

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:01
Суспільство
0

41

0

Перед судом постане вінничанка, яка хотіла збагатитися на гуманітарній допомозі

Перед судом постане вінничанка, яка хотіла збагатитися на гуманітарній допомозі

За місцем роботи жінки товари гуманітарної допомоги вилучені


Прокурором Вінницької окружної прокуратури передано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за обвинуваченням мешканки м. Вінниці у вчиненні протиправних дій спрямованих на продаж товарів гуманітарної допомоги під час воєнного стану.

Про це повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

Слідством установлено, що на початку червня 2022 року для однієї з громадських організацій Вінниччини з-за кордону доставлена гуманітарна допомога у вигляді ліків та медичних засобів.

Зазначена гуманітарна допомога, зокрема кровоспинні турнікети, до її отримувача не надійшла, а зберігалася за місцем роботи обвинуваченої. У подальшому, маючи корисливий мотив, достовірно знаючи, що зазначені товари є гуманітарною допомогою (джгути-турнікети кровоспинні тактичні нейлонові з пластиковою фурнітурою), розмістила оголошення про їх продаж на сайті «OLX», а також запропонувала одному із покупців придбати їх на загальну суму у понад 600 тисяч гривень.

У ході санкціонованих обшуків за місцем роботи жінки товари гуманітарної допомоги вилучені, що позбавило останню можливості їх реалізувати.

Відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото ілюстративне