13 лют. 2023 13:08

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:04
Суспільство
0

60

0

Подружжя вінничан взяло на виховання двох дітей

Подружжя вінничан взяло на виховання двох дітей

У випадку, якщо рідна мама дівчат зможе знову за ними доглядати, вони повернуться у родину


Подружжя вінничан стало патронатною родиною і взяло на виховання двох дітей 4 і 6 років – Марію та Варвару. А у випадку, якщо рідна мама дівчат зможе знову за ними доглядати, вони повернуться у родину.

Про це повідомила заступниця Вінницького міського голови Галина Якубович.

Раніше дівчатка, Марійка і Варвара, проживали у багатодітній сімʼї. Через складні життєві обставини сестрички тимчасово не мають можливості бути разом із матір’ю та потребують отримання послуг, спрямованих на реінтеграцію дітей у сім’ю.

«Угоду з патронатними вихователями підписали на 3 місяці. Рідна матір також дала згоду. У випадку, коли вона знову зможе доглядати за дівчатками – вони повернуться в родину», – розповіла Галина Якубович.

Раніше ми писали, що у Вінниці 255 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування перебувають на обліку у службі у справах дітей Вінницької міської ради.

Станом на січень 2023 року, на території Вінницької громади функціонує 15 прийомних сімей та один дитячий будинок сімейного типу, у яких виховується 29 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото зі сторінки Галини Якубович