2 груд. 2016 10:17

Останнє оновлення  
13 берез. 2023 11:43
Місто
0

97

0

Показали четвертий «трамвай майбутнього», створений у Вінниці. За 2 тижні почнуть тестувати. Фоторепортаж

Показали четвертий «трамвай майбутнього», створений у Вінниці. За 2 тижні почнуть тестувати. Фоторепортаж

 Показали четвертий «трамвай майбутнього», створений Вінниці. За 2 тижні почнуть тестувати


19 грудня у Вінниці почнуть тестувати новий трамвай. Це вже четвертий Vin Way, створений силами Вінницької транспортної компанії. 16-метровий салон зможе вмістити 120 пасажирів.

Про це 2 грудня під час виїзної наради повідомив міський голова Сергій Моргунов.

«Четвертий трамвай готовий на 90%. Це перший трамвай, який має найменшу довжину. Тут по-іншому встановлена система керування й управління двигунами – вона зверху, а не знизу.

Важливо, що саме в цьому трамваї комплектуючі, особливо пластикові панелі, виробляються безпосередньо у Вінниці. Сам каркас теж виробляється у нас. Інші комплектуючі - чеські і сидіння зі Львову.

На 19 грудня Вінницька транспортна компанія планує запустити його в тестовому режимі на проведення відповідних випробувань для того, щоб сертифікувати. Вже на початку наступного року трамвай вийде на лінію», - сказав мер.

У свою чергу директор ВТК Микола Луценко запевнив, що новий трамвай буде зручним і безпечним для пасажирів.

«Трамвай обладнаний низькополою вставкою для людей з обмеженими фізичними можливостями. Безпечний тим, що в нього є пряме заземлення, бо він по рейках їздить. Ми робимо все для того, щоб нашим пасажирам було 100% безпечно», - наголосив керівник.

Реконструкція старого трамваю у сучасний Vin Way коштувала 7 мільйонів гривень. Для порівняння, ціна нового трамваю «Електрон» становить близько 30 мільйонів гривень.

У 2017 році місто панує виготовити два 16-метрових і один 30-метровий трамваї.

Нагадаємо, що 2 вересня у Вінниці вийшов на маршрут новий «трамвай майбутнього». Його по праву можна назвати рекордсменом, адже загальна довжина вагонів – 31 метр, сьогодні – це найдовший транспорт Вінниці, салон якого вміщує 300 громадян.

Вінниця.info