12 груд. 2022 13:41

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:30
Суспільство
0

100

0

Поховати Пирогова і «вручну» вимкнути світло в багатоповерхівці - неординарні звернення до мера Вінниці

Поховати Пирогова і «вручну» вимкнути світло в багатоповерхівці - неординарні звернення до мера Вінниці

Якщо в листопаді більшість звернень до міського голови стосувались графіків відключень світла та сфери житлово-комунального господарства, то в грудні, деякі люди, дивують своїми проханнями


На сайті Вінницької міської ради є розділ звернень до мера Вінниці. Якщо в листопаді більшість звернень до міського голови стосувались графіків відключень світла та сфери житлово-комунального господарства, то в грудні, деякі люди, дивують своїми проханнями.

Наприклад, громадянин, який підписався Володимир Левков, просить поховати Пирогова. Правда ініціали Пирогова у зверненні не співпадають з іменем та по батькові видатного хірурга, забальзамоване тіло якого зберігається у церкві-некрополі.

«Прошу Вас вирішити питання з трупом І.П. Пирогова. Як хірург з 30-річною практикою і православний християнин прошу передати землі тіло колеги.

Російську імперію можемо поховати разом із згадками про неї. Фінансування процедури повністю забезпечу», - написав він у зверненні.

Ще один громадянин вимагає «вручну» вимикати світло в багатоповерхівці на Келецькій.

«Графіки відключення не працюються для будівлі по адресі Келецька 50Б і прилеглих структур. Згідно недавнього виступу прем'єр міністра Шмигаля, повинні відключатися усі будівлі не залежно від якої лінії вони отримують електроенергію. Тому вимагаю вимикати житловий 9\10 поверховий будинок вручну по адресі Келецька 50б, згідно графіків відключень, чи буду писати скаргу на ім'я прем'єр міністра Шмигаля», - йдеться у зверненні.

Інші ж хвилюються щоб до їх під’їздів не заходили люди, які будуть відвідувати новорічний ярмарок біля універмагу.

«Доброго вечора Сергій Анатолійович. Звертаюсь від всіх жильців дома по площаді Калічансій 4/1.Звеликим проханням допомогти. Сьогодні зранку розпочали монтаж ярмаркових новорічних будиночків на площі Калічанскій 2. Так як в них будуть продаватися не тільки сувеніри, але також їжа та алкоголь. То як бути нашому будинку, якщо всі почнуть шукати туалет в дворі і під'їздах. І якщо будуть будиночки новорічні на гініраторах то як тоді нам бути в цій ситуації? Якщо воно будуть цілими днями гудіти під вікнами. Будем вдячні за Вашу допомогу», - зазначено у зверненні.

Тексти звернень опубліковані без змін - з граматикою та пунктуацією, як писали заявники.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info