24 квіт. 2018 15:03

Останнє оновлення  
13 берез. 2023 11:25
Політика
0

127

0

Політичний вояж: у Вінниці Ляшко дарував троянди та назвав імпотентами ініціаторів скасування жіночого свята

Політичний вояж: у Вінниці Ляшко дарував троянди та назвав імпотентами ініціаторів скасування жіночого свята

У Вінниці Ляшко дарував троянди та назвав імпотентами ініціаторів скасування жіночого свята


Виборчі перегони до Парламенту ще не стартували, але деякі політики вже розпочали роботу з електоратом. 24 квітня до Вінниці навідався народний депутат України Олег Ляшко. Спочатку відвідав Вінницький масложиркомбінат, де роздивлявся виробництво та пив чай. Другим пунктом став Військовий обласний клінічний госпіталь ветеранів війни. Сюди нардеп привіз сотні червоних троянд кольору у тон його краватки. Їх Ляшко роздав всім жінкам, які йому траплялися на шляху. Квіти отримали, як працівники медзакладу, так і пацієнтки.

«Добрий день! Я Олег Ляшко. Народний депутат України. Одужуйте та не хворайте!», - вітається у госпіталі з літньою жіночкою у білій хустині злюрексом. Ольга Миколаївна, так звати її, мало не плаче.

«Мені за 74 роки ніколи ще не дарували троянд…», - нюхає пенсіонерка квітку.

Ляшко з керівниками госпіталю проходить усіма поверхами. Роздивляється палати, кабінети. Всі жінки, у кого в руках квіти, посміхаються. 

Якщо жінкам Ляшко дарує по одній троянді, то пенсіонеру у парадній формі радянського військового, депутат вручає три.

«Я приїхав до Вінниці напередодні свят, щоб вас привітати. Бо не можна просто так викидати свято Перемоги. Бо от уявіть, якщо через 70 років хтось скаже, що бійці АТО – не воювали та не захищали свою землю», - каже Ляшко.

У представників партії, яку представляє Ляшко, запитуємо, скільки квітів придбали для зустрічі.

«Мілліон-мілліон алих роз. Як у пісні Алли Пугачової. Пам’ятаєте? Це жарт, але якщо чесно, то точної цифри не скажу. Багато», - зауважує Віктор Качур, голова обласної партійної організації.

У актовій залі всі місця заняті. Зібралися працівники госпіталя та пацієнти. Олег Ляшко проводить зустріч з ним. Одразу зауважує, що у 2019 році вибори. Щоб люди голосували за нього.

«Я мрію, щоб в Україні були високі зарплати. Якщо будуть високі зарплати, будуть високі пенсії», -  розпочинає.  

Близько 40 хвилин розповідає про те, чому в Україні все так погано. Що все зміниться, якщо він прийде до влади.

«У на така корупція! Всіх судів треба звільнити та поставити на їх місце нових. Не вірте нікому, хто вам щось обіцяє. 26 років розкрадали країну! Інфляції в Україні немає хіба, що на кладовищі. І я вам скажу, всі, хто проти свята жінок 8 березня – імпотенти! В усьому світі це свято відзначають, а у нас вирішили відмінити. У жінок їх свято має бути кожного дня! Тричі на день! Я так само проти того, щоб відмінили святкування 1 та 9 травня. Що поганого у тих святах? Я завжди їздив у ці вихідні до села саджати картоплю», - окрім іншого розповів нардеп слухачам.

Після візиту до госпіталя, Ляшко у супроводі піарників, охорони та однопартійців, поїхав на прямий ефір одного з телеканалів Вінниці. На цьому офіційний візит нардепа завершився.

 

Вiнниця.info