16 лют. 2023 13:18

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:03
Суспільство
0

161

0

Поліцейські брати-близнюки з Вінниччини разом поїхали на деокуповану Харківщину, щоб допомагати людям

Поліцейські брати-близнюки з Вінниччини разом поїхали на деокуповану Харківщину, щоб допомагати людям

У вересні 2022 року правоохоронці прийняли рішення про відрядження у складі зведеного загону на деокуповані території Харківської області


У Головному управлінні Національної поліції Вінницької області служать двоє братів-близнюків Юрій та Олександр, які в юності разом прийняли рішення стати правоохоронцями і сьогодні продовжують нести службу як на території області, так і на деокупованих територіях.

Історій правоохоронців на своїй сторінці у Фейсбук розповів начальник поліції Вінницької області Іван Іщенко.

«Хлопці з’явились на світ новорічної ночі 1994-го із різницею у 4 хвилини. Навчались у одному класі, разом здобували спеціальності у Вінницькому коледжі Національного університету харчових технологій.

Юрій обрав для себе спеціальність "монтаж та експлуатації", а Сашко - "технік-електрик".

Працювати за фахом хлопці не стали, бо бажання бути поліцейськими привело майбутніх правоохоронців до поліції Вінниччини.

На своїй першій службі у Вінницькій виправній колонії брати пропрацювали 2 роки, а у 2017 спробували свої сили в управлінні патрульної поліції. Згодом хлопці (ну як завжди) прийняли одне рішення на двох – продовжити свій «поліцейський шлях» у Головному управлінні Національної поліції Вінницької області.

Зараз Юрій працює інспектором відділу комунікації, а Олександр - інструктор з особистої безпеки.

У вересні 2022 року правоохоронці прийняли рішення про відрядження у складі зведеного загону на деокуповані території Харківської області. Несли службу на блок-постах, допомагали місцевим, роздавали гуманітарну допомогу.

Хоч і ззовні дуже схожі, але мають різні характери та різні по темпераменту. Їх об’єднує не тільки схожість, а й спільне кредо - служити та захищати!», - розповів Іван Іщенко.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото зі сторінки Івана Іщенко