25 берез. 2023 11:36

Останнє оновлення  
30 квіт. 2023 17:06
Спорт
0

78

0

Поліцейський виборов бронзу у чемпіонаті Вінницької області з гирьового спорту

Поліцейський виборов бронзу у чемпіонаті Вінницької області з гирьового спорту

Поліцейський з Вінниччини Василь Мацюк 12 років служить в органах внутрішніх справ та стільки ж років тренується і здобуває перемоги.


Поліцейський з Вінниччини Василь Мацюк 12 років служить в органах внутрішніх справ та стільки ж років тренується і здобуває перемоги. Нещодавно капітан поліції виконав норматив для присвоєння спортивного розряду «Кандидат у майстри спорту України».

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Вінницької області.

Співробітник Управління кадрового забезпечення поліції Вінниччини Василь Мацюк взяв участь у чемпіонаті з гирьового спорту Вінницької фізкультурно-спортивної організації “Колос”. Чемпіонат проводився на підтримку збройних сил України під гаслом «З Україною в серці, з вірою в ЗСУ».

Він виконав «гвардійський ривок» гирі вагою 24 кілограми – підняв її 280 раз за 12 хвилин та посів третє місце.

Поліцейський не уявляє свого життя без спорту. Тренується за різних умов: виконання незвичних вправ — звична річ для нього. На відео у соцмережах Василя можна побачити неймовірні варіації на тему “Коли є бажання тренуватись - ти знайдеш можливість”. Результат — десятки перемог у силовому виді спорту.

Нині Василь Мацюк активно готується до наступних змагань та планує виконати норматив майстра спорту.

«Я люблю свою роботу і люблю спорт. Кожного разу коли я приймаю участь в змаганнях — це перевірка власних фізичних можливостей, а кожна перемога — це результат роботи над собою. Для мене спорт — це не лише про силу, міць та витривалість. Спорт — це також про працьовитість і вміння домогтися бажаної мети, стати прикладом і бути лідером», - розповів капітан поліції.

Спорт змінює людину, додає рішучості та впевненості у собі. Саме тому бажаємо переможцю продовжувати служити, захищати та займатись спортом!

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото та відео поліції