5 лип. 2017 09:54

Останнє оновлення  
13 берез. 2023 11:10
Суспільство
0

44

0

Поляки передали Вінницькому «Центру матері і дитини» обладнання для порятунку недоношених малюків

Поляки передали Вінницькому «Центру матері і дитини» обладнання для порятунку недоношених малюків

 Гoлoвним ініціатoрoм данoї пoдії став пoчесний кoнсул України Бартoлoмей Бабуська


У місті Тарнов (Польща) відбувся благодійний захід, на якому було зібрано кошти для придбання медичного обладнання у відділення реанімації передчасно народжених дітей Вінницької міської лікарні «Центр матері та дитини». 4 липня почесний консул України в Польщі Бартоломей Бабуська передав медичному закладу близько 11 тисяч доларів. Також лікарня Тарнова передала вінницькому Центру медичне обладнання, частину якого  доставили вже сьогодні, іншу частину буде привезено цим літом.

Про це повідомляє прес-служба Вінницької міської ради.

Благодійний захід у місті-побратимі Вінниці польському Тарнові відбувся взимку під патронатом посольства України в Польщі та мера Тарнова. Його ціллю було налагодження дружніх стосунків, подальша співпраця між містами, а також – збір коштів для придбання медичного обладнання у відділення реанімації передчасно народжених дітей міської лікарні «Центр матері та дитини».

Головним ініціатором даної події став почесний консул України Бартоломей Бабуська. Він передав медичному закладу близько 11 тисяч доларів, три інфузомати та дефібрилятор.

Нагадаємо, Пінчук відкрив у Вінниці центр допомоги недоношеним діткам.

Вінниця.info