6 жовт. 2022 12:30

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:03
Новини компаній
0

515

0

Популярні ставки на спорт в Україні: кіберспорт

Популярні ставки на спорт в Україні: кіберспорт

Дізнайтесь, які особливості ставок онлайн на кіберспорт: де та як можна скласти прогноз, особливості ставок на екзотичній вид спорту


Дізнайтесь, які особливості ставок онлайн на кіберспорт: де та як можна скласти прогноз, особливості ставок на екзотичній вид спорту.

Ставки на кіберспорт в Favorit

Кіберспор в БК Фаворит стає з кожним роком все популярнішим. Відвідувачам доступні ставки на переможця змагання між професійними гравцями в найрізноманітніші комп’ютерні ігри. Топові: Counter Strike, Global Offensive, Dota 2, League of Legend. Причому цікаво, що навіть в Україні вже проводяться подібні змагання, тому ставки на спорт вдасться робити навіть на команди співвітчизників.

Що потрібно знати про кіберспорт

Якщо вирішили робити ставки онлайн на кіберспорт, обов’язково дізнайтесь особливості кожної з них. Найбільш популярні:

 • CS:GO – мабуть найвідоміший шутер для командної гри.
 • LoL – стратегія в жанрі батл арени.
 • Warface – популярний мережевий шутер.
 • World of Tanks – мережева гра, стимулятор танкових боїв.
 • Overwatch – командний шутер, в ньому кожен персонаж має свої унікальні особливості і характеристики.
 • Dota 2 – дуже популярна гра в Фаворит Спорт для ставок. Сам процес дуже цікавий, а власну стратегію виробити не буде проблемою.
 • Star Craft II – онлайн стратегія в жанрі фантастики.
 • ознайомтесь із самою грою, бажано ще і спробувати її, щоб зрозуміти правила;
 • вивчіть статистику іаналітику. Це дуже важливо для розуміння розстановки сил. Іноді це навіть важливіше ніж розуміння правил та принципів ігрового процесу;
 • визначте тактику ставок на спорт онлайн в конкретному турнірі. Можете робити ставки на точний рахунок, переможця, статистичні дані конкретного геймера;
 • вивчайте експертний прогноз. Якщо завітали в букмекерську контору Фаворт вперше. Прогнози, складені спеціалістами допоможуть доповнити загальну картину.

По цим, та багатьом іншим іграм влаштовують змагання місцевого масштабу та великі міжнародні чемпіонати. Тому вдасться робити ставки на спорт в Україні на події різного рівня – каппери мають змогу отримати величезні виграші.

Як робити ставки на кіберспорт

Ставки на спорт та на кіберспорт дещо відрізняються, пропонуємо поради, щодо складання ефективних прогнозів. Ось вони:

Будьте уважні, адже кіберспорт, так само, як і традиційний може бути непередбачуваним. Тому дуже важливо не заграватись. Навіть в цій дисципліні бувають фаворити і аутсайдери, але при цьому варто враховувати найрізноманітніші фактори.

Сайт ставок на спорт Фаворит – це чудова можливість зробити беттинг більш різноманітним та цікавим. Так само, як і в інших видах спорту матимете можливість ставити всього на одну подію – ординар, так і на більшу кількість – експрес.