9 верес. 2017 14:55

Останнє оновлення  
13 берез. 2023 11:33
Місто
0

116

0

Порошенко, Гройсман і Парубій відкрили День міста у Вінниці. Меру вручили орден. Фоторепортаж

Порошенко, Гройсман і Парубій відкрили День міста у Вінниці. Меру вручили орден. Фоторепортаж

Порошенко, Гройсман і Парубій відкрили День міста у Вінниці. Меру вручили орден


 9 вересня о 14 годині у Вінниці офіційно відкрили День міста. Сьогодні приїхали привітали Подільську перлину Президент України Петро Порошенко, пані Марина Порошенко, голова Верховної Ради Андрій Парубій, прем’єр-міністр  Володимир Гройсман, а також нардепи, представники духовенства і закордонні гості.

«З Днем народження, Віннице! Найулюбленіші мої. Я тут себе не відчуваю гостем, бо я тут вдома. Як можна не закохатися у Вінницю? В її будинки, в її фонтани і площі. Я хочу відкрити маленьку таємницю: наш великий друг Андрій Парубій, голова Верховної Ради, сьогодні вперше у Вінниці. Він з першого погляду закохався в цю красуню.

У 2013 році бюджет розвитку міста був, приблизно, 150 мільйонів гривень, а цього року вона замахнулися на 900 мільйонів. Це масштаб змін – децентралізація, коли гроші Київ віддає громаді і вони змінюють обличчя населених пунктів: будують дороги, роблять освітлення, відкривають школи і дитсадки.

Держава багато чому вчиться саме у Вінниці», - сказав Петро Порошенко.

Головнокомандувач вручив орден «Зa зaслуги» ІІ ступеня міському голові Сергію Моргунову - зa знaчний особистий внесок у держaвне будівництво, соціaльно-економічний, нaуково-технічний, культурно-освітній розвиток Укрaїни, вaгомі трудові здобутки тa високий професіоналізм.

Мав вітальне слово і прем’єр Володимир Гройсман.

«Вінниця змінюється кожного дня. Насправді, зміни ніколи в житті не даються легко, але працею і єдністю ми довели, що в наших руках якість нашого життя. Ми розпочали капітальний ремонт держави. Хочемо, щоб у всій країні були якісні дороги, створювалися гідні робочі місця, піднімалася економіка. Щоб наше військо стала насправді найкращим у світі.

Це наш обов’язок – зробити країну успішною. Дякую всім вінничанам, хто долучається до створення прекрасної європейської держави», - мовив посадовець.

Керівники країни і обласного центру вручили звання «Почесного громадянина Вінниці» Раїсі Панасюк.

 Як все відбувалося, дивіться у репортажі:

 

 

 

 

 

 

Вінниця.info, фото - Вероніка Малюта