25 лют. 2023 16:51

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 12:54
Суспільство
0

190

0

Повітряні сили оголосили про набір курсантів для навчання на сучасних системах ППО

Повітряні сили оголосили про набір курсантів для навчання на сучасних системах ППО

Підрозділи протиповітряної оборони уже отримали на озброєння одні із найсучасніших зенітних ракетних комплексів


Повітряні сили Збройних сил України оголосили набір курсантів для навчання на перспективних зенітних ракетних системах IRIS-T, NASAMS, Patriot, SAMP/T та інших.

Про це повідомляє командування Повітряних сил опублікувало на своїх сторінках у соцмережах.

Підрозділи протиповітряної оборони уже отримали на озброєння одні із найсучасніших зенітних ракетних комплексів у світі – IRIS-T, NASAMS, Crotale, Aspid, Avenger, Gepard та інші. На черзі – Patriot та SAMP/T. І їх ставатиме дедалі більше, а згодом – вони повністю замінять старий парк радянської техніки.

Саме тому Повітряним Силам потрібні вмотивовані захисники та захисниці, здатні опанувати цю зброю і стати на оборону країни. Це майданчик для перспективної і високооплачуваної служби.

Щоб стати одним із тих, кого українці називають «богами ППО», потрібно лише докласти трохи зусиль.

Стати професійним захисником неба можна в Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. Наразі військовий виш розосереджений по всій Україні, але процес навчання триває і в Україні, і за кордоном. В період воєнного часу молодь має можливість вступити до університету за спрощеною процедурою.

Наразі військові та й викладачі проходять відповідне навчання із експлуатації та бойового застосування сучасних ЗРК в кількох країнах Європи та США. Але не за горами той час, коли спеціалістів з управління складними системами ППО готуватимуть в Україні.

Детальну інформацію про набір в ХНУПС можна отримати за телефонами, що зазначені на офіційній сторінці військового вишу: Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото ілюстративне