4 груд. 2017 10:04

Останнє оновлення  
13 берез. 2023 11:29
Суспільство
0

90

0

Прикордонники Вінниччини і Молдови охоронятимуть кордон з Придністров’ям

Прикордонники Вінниччини і Молдови охоронятимуть кордон з Придністров’ям

 49 кілометрів ділянки приходяться на Центральну ділянку українсько-молдовського кордону – так званий Придністровський сегмент


 Могилів-Подільський прикордонний загін охороняє ділянку українсько-молдовського рубежу протяжністю понад 190 км. 49 кілометрів ділянки приходяться на Центральну ділянку українсько-молдовського кордону – так званий Придністровський сегмент. Незабаром його охорону здійснюватимуть спільні українсько-молдовські прикордонні наряди.

Про це повідомляє прес-секретар Могилів-Подільського прикордонного загону Людмила Катеринич.

За словами начальника Могилів-Подільського прикордонного загону полковника Юрія Василика, спільні патрулювання за участю молдовських колег – це нова форма охорони кордону, спрямована на протидію транскордонній злочинності.

«Розпочнуться спільні патрулювання у грудні нинішнього року та здійснюватимуться з української сторони. Перед запровадженням такого способу охорони кордону прикордонники обох країн пройдуть навчання, які ознайомлять правоохоронців з юридичними і практичними тонкощами та відмінностями здійснення охорони кордону.

Це дозволить більш ефективно протидіяти протиправній діяльності на кордоні, а при виявленні спроб переміщення контрабандних товарів, переправлення нелегальних мігрантів чи інших правопорушень  діяти оперативніше для їх припинення. Основні аспекти спільних патрулювань, які проходитимуть з дотриманням законодавства обох країн та міжнародних норм,  було обговорено нами на нещодавній прикордонно-представницькій зустрічі за участю начальника Регіонального управління «NОRD» Прикордонної поліції Республіки Молдова головним комісаром Маріном Андроніком», з зазначив посадовець. 

Вiнниця.info, фото - прес-служба прикордонників