12 січ. 2023 14:12

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 12:57
Економіка
0

54

0

Прокуратура повернула у власність громади на Вінниччині 18 гектарів землі зі ставками

Прокуратура повернула у власність громади на Вінниччині 18 гектарів землі зі ставками

Прокуратурою забезпечено виконання рішення Господарського суду Вінницької області


На Вінниччині прокуратура повернула у комунальну власність земельні ділянки з розташованими на них ставками, вартістю понад 93 мільйони гривень.

Про це повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

Прокуратурою забезпечено виконання рішення Господарського суду Вінницької області, яким задоволено позов Хмільницької окружної прокуратури до фізичної особи-підприємця про розірвання договорів оренди, стягнення заборгованості та повернення земельних ділянок водного фонду й водних об’єктів у комунальну власність Іванівської територіальної громади Хмільницького району.

Установлено, що у 2015 році підприємець отримав у строкове платне користування 3 ставки для рибогосподарських потреб та відповідно земельні ділянки під ними, однак відтоді не вносив до бюджету орендної плати за використання цих об’єктів, а орган місцевого самоврядування не вживав заходів цивільного характеру, тому до суду звернулась прокуратура.

Наразі земельні ділянки водного фонду з розташованими на них водними об’єктами загальною площею 18,28 га вартістю понад 93 млн грн повернуто у комунальну власність Іванівській територіальній громаді Хмільницького району.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info