28 січ. 2023 10:20

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 12:55
Економіка
0

65

0

Прокуратура зафіксувала порушення під час публічних закупівель в Немирові

Прокуратура зафіксувала порушення під час публічних закупівель в Немирові

В Немирові на Вінниччині прокуратурою виявлено порушення під час публічних закупівель.


В Немирові на Вінниччині прокуратурою виявлено порушення під час публічних закупівель.

Про це повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

Прокуратурою систематично вживаються заходи щодо захисту інтересів держави у бюджетній сфері. Так, моніторингом офіційного вебпорталу закупівель ProZorro встановлено порушення вимог Закону України «Про публічні закупівлі» під час електронної закупівлі послуг за бюджетні кошти Немирівської міської громади.

У 2020 році міським комунальним підприємством було здійснено закупівлю та надалі укладено договір з товариством з обмеженою відповідальністю про реконструкцію мережі зовнішнього освітлення однієї з вулиць м. Немирова на суму майже 6 млн гривень.

Водночас прокуратурою встановлено, що в порушення чинного законодавства переможець не надав додатків до договору підряду з договірною ціною і кошторисними розрахунками та гарантійного листа щодо виконання умов договору, що може призвести до нераціонального та неефективного використання бюджетних коштів.

З метою захисту інтересів громади в бюджетній сфері прокуратура в судовому порядку ініціювала визнання недійсним рішення тендерного комітету щодо визнання ТОВ переможцем закупівлі та, відповідно, визнання недійсним договору.

Рішенням Господарського суду Київської області позов прокуратури задоволено.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото ілюстративне