13 верес. 2022 09:48

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 14:12
Суспільство
0

52

0

«Прийшло саме усвідомлення цінності життя» - військова з Вінниччини

«Прийшло саме усвідомлення цінності життя» - військова з Вінниччини

Ганна розпочала службу в 2015 році, неодноразово виїжджала в зону ООС. В 2021 році звільнилася, трішки побула вдома і вирішила знову присвятити своє життя військовій справі


В дитинстві їй подобалися дівчата у військовій формі. А коли виросла, то сама одягла однострій, ще й вийшла заміж за військовослужбовця.

Історію військової з Вінниччини опублікували на сторінці 120-ї бригади територіальної оборони ЗСУ.

Ганна розпочала службу в 2015 році, неодноразово виїжджала в зону ООС. В 2021 році звільнилася, трішки побула вдома і вирішила знову присвятити своє життя військовій справі.

Жінка підписала контракт з теробороною 21 лютого 2022 року за день до початку повномасштабної війни. Те що обрала цей рід військ абсолютно не шкодує. Якби цього на сталося, то стояла б в черзі під військкоматом, аби долучитися до захисту своєї держави. Виїхати за кордон чи кудись сховатися від війни – навіть думки такої не було.

«Війна багато чого змінила для більшості українців. Прийшло саме усвідомлення цінності життя. Що кожен сьогоднішній день може бути останнім для тебе чи когось із рідних. Я мрію про перемогу! Щоб Україна процвітала, була вільна і щаслива. Перше, що зроблю після того як орки залишать наші землі – обійму чоловіка, адже не бачилася з ним уже більш ніж півроку», - говорить військова.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото 120-ї бригади