21 січ. 2017 14:43

Останнє оновлення  
13 берез. 2023 11:42
Суспільство
0

110

0

Псевдо-жебрачка, яку в чергове викрили біля «Урожаю», накинулась на журналістку

Псевдо-жебрачка, яку в чергове викрили біля «Урожаю», накинулась на журналістку

 У Вінниці жебрачка, яка прикидалась старою бабусею, хотіла побити журналістку, яка її викрила


 21 січня у Вінниці біля ринку «Урожай» журналіст Вінниця.info побачила жінку, яка під виглядом старої немічної бабусі жебракувала. Журналіст і представник муніципальної поліції, який був поруч, в жебрачці впізнали 34-річну жінку з Жмеринського району, яку звуть Світлана.

4 січня цього року поліцейські викрили дану особу в обмані. Тоді молодиця вдавала з себе стареньку бабусю неподалік ТЦ «Феріде», що на вул. Пирогова. Правоохоронці встановили її особу та з’ясували, що жінку неодноразово притягали до адміністративної відповідальності, зокрема і за неналежне виховання дітей.

Сьогодні, представник поліції та журналіст впізнавши псевдо-жебрачку, попросили її припинити обманювати людей, жінка почала збирати речі та нецензурно висловлюватись. Коли журналіст сказала «бабусі», щоб та віддала гроші дівчині, які та кілька хвилин тому їх дала думаючи що то немічна людина, шахрайка з лайкою і кулаками кинулась на журналістку. Її стримав представник патрульної поліції. Після цього молода жінка пішла до підземного переходу, де перевдягнулась та попрямувала в невідомому напрямку.

Журналістка писатиме заяву в поліцію.

Як відомо, у Вінниці останнім часом багато людей, які обманом випрошують в перехожих гроші. Одні прикидаються хворими, інші ніби то збирають на АТО. Після цього поліція спільно з громадськістю вирішила проводити спільні рейди, щоб обманщики не заробляли на довірливих вінничанах.

 

 

 

Вінниця.info