1 верес. 2017 11:45

Останнє оновлення  
13 берез. 2023 11:33
Суспільство
0

141

0

Реорганізовані. Як святкували День знань 5-та і 31-ша школи Вінниці. Фоторепортаж

Реорганізовані. Як святкували День знань 5-та і 31-ша школи Вінниці. Фоторепортаж

На урочисте відкриття нового навчального року до цих шкіл спеціально прибув мер 


Свято 1 вересня також урочисто відзначили у школах №5 та 31 у Вінниці. Їх приміщення знаходяться через дорогу одна від одної. Нещодавно їх учнів розділили. Молодші класи перейшли навчатися в один з навчальних закладів. Середні та старші сконцентрувалися в іншому. Нагадаємо, через цю реорганізацію виникало чимало суперечок.

 «Була свідком тих непорозумінь. Живу поруч. Тому, чи віддавати дочку до першого класу у п’яту школу, провела власне розслідування. Спочатку подивилася на умови навчання. Бо у більшості випадків люди скаржилися, що школа знаходиться у жахливому стані. Я ж побачила затишне приміщення. Бо тут нещодавно зробили ремонт. Також подивилася, чи буде тепло взимку. Бо через протяги з дірявих вікон часто хворіють діти. Вікна замінені на енергозберігаючі.

І ще один момент, який мене заспокоїв при виборі школи. Це директор. У цьому навчальному закладі ініціативний керівник. Хоча б за те, що всіх батьків одразу попередили, аби спокійно насолодилися святом і не лізли поперед першокласників із своїми камерами та телефонами, щоб засняти своїх   діток, які вийшли виступати. Спеціально найняли відео оператора та фотографа, які зробили для всіх записи та знімки. Ще гарна практика, коли батьків не пускають під час навчального процесу до школи. Ми маємо лише підвести дітей до дверей, далі за них несе відповідальність вчитель. Діти самостійно переодягаються, перевзуваються. І це не лише допомагає у вихованні. Я спокійна, що школою не будуть ходити по сторонні», - розповіла мати першокласниці Катерини Ірина Яворська.

На урочисте відкриття нового навчального року до цих шкіл спеціально прибув мер Вінниці Сергій Моргунов.

 «Я не дуже люблю ходити на урочисті лінійки, але сюди не міг не приїхати.У минулому році в нас були достатньо жорсткі дискусії що до реорганізації і створення початкової школи першого рівня і старшої другого-третього рівня. Це потрібно було для того, щоб створити, в першу чергу, створити комфортні умови для первачків, для дітей молодших класів. Щоб не було конфліктів інтересів між старшої школою. Найголовніше – це створення передумов для покращення якості освіти. В даному випадку саме в цих двох школах за останні два роки було проведено ряд робіт, покращена матеріально-технічна база. В цьому році у 31-ій школі збудоване нове спортивне ядро. Якщо говорити про 5-ту школу, то там з’явився дитячий майданчик, до кінця 2017-го буде капітально відремонтовано дах, потім приступило до утеплення. В середині також проводиться ремонт», - сказав Моргунов. 

Урочисто свято Дня знань пройшли і в інших школах Вінниці.

Вінниця.info