4 трав. 2017 12:39

Останнє оновлення  
13 берез. 2023 11:38
Спорт
0

54

0

«Ревізія» вінницьких спортивних шкіл. Що показали меру у трьох закладах. Фоторепортаж

«Ревізія» вінницьких спортивних шкіл. Що показали меру у трьох закладах. Фоторепортаж

 Мер Вінниці завітав у три спортивні школи: про фінансування і ремонт


 У Вінниці функціонує 7 дитячих юнацьких спортивних шкіл, які перебувають в комунальній власності. Кожного року їх вихованці виборюють численні нагороди на обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Саме тому місто намагається покращити обладнання і матеріально-технічних стан шкіл. Цьогоріч на спортивну галузь передбачено 22 мільйони гривень.

Про це 4 травня розповів мер Сергій Моргунов, під час робочих візитів до трьох ДЮСШ.

«Роботи у спортивній галузі, звичайно, достатньо багато. Якщо порівнювати з 2014 роком, то капітальні видатки зросли в 4 рази. Наприклад, минулого року 17,2 мільйонів гривень було направлено на галузь спорту,в цьому році – це 22 мільйони гривень.

Ми розуміємо те, що треба приділяти увагу, в першу чергу, розвитку фізкультури і спорту. Це здоров’я нації, здоров’я вінничан. Це й імідж міста, тому що приємно коли наші спортивні школи займають перші місця, коли наші спортсмени мають високі досягнення», - сказав посадовець.

ДЮСШ №2

У школі замається близько 200 учнів. Діти можуть спробувати свої сили у таких видах спорту як веслувальний салом, веслування на байдарках, спортивне орієнтування, радіоспорт і тхенквондо. Сьогодні для учнів ремонтують роздягалку: старе приміщення повністю «реанімують», до того ж постелять підлогу з підігрівом. До кінця року на території закладу проведуть благоустрій території, а також облаштують трибуни, аби батьки могли зручно спостерігати за заняттями або змаганнями своїх дітей.

ДЮСШ №6

Школа спеціалізується на шахах і шашках. За результатами досягнень входить у 5-тірку найкращих шкіл України. Сьогодні заклад відвідують близько 300 учнів, найменшій вихованці всього 5 років.

У 2016 році тут провели утеплення фасаду та ремонт вхідної групи. На це з міського бюджету виділили 600 тисяч гривень.

За словами директора школа, Миколи Бондаря, це дозволило зекономити до 200 тисяч гривень за один опалювальний сезон.

«У шахово-шашковому клубі утеплили стіни. Економія - 20%. Близько 200 тисяч гривень за опалювальний сезон. Тож за 3 роки вкладення окупляться», - сказав тренер.

Він також повідомив, що сьогодні нагальним питанням є заміна системи опалення, адже через зношеність труб вже сталося кілька проривів.

Мер Сергій Моргунов запевнив, що проблему вирішать.

«Стоїть питання заміни опалення, це достатньо немалі кошти. Його потрібно обов’язково опрацювати і вирішити.

Також покращити матеріально-технічну базу, хоча це теж недешево. Наприклад, вартість одного годинника складає 10 тисяч гривень,а комплект шахів обійдеться у тисячу гривень. Потрібно поміняти стільці», - додав міський голова.

ДЮСШ №1

Школа знаходиться на території Центрального парку. Її вихованцями є близько 250 осіб. Тут молодь можу займатися легкою атлетикою, художньою гімнастикою, хокеєм на траві і настільним тенісом.

Минулоріч тут капітально відремонтували доріжку для бігу, а також стадіон: дах, освітлення, глядацькі трибуни. У 2017-му «реанімували» роздягалку з душовими кабінами і санвузлом.

Варто зазначити, що в усіх комунальних ДЮСШ навчання безкоштовне. 

ДЮСШ №2

 

 

 

ДЮСШ №6

ДЮСШ №1

 

Вінниця.info