2 лют. 2023 17:38

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 12:55
Культура
0

150

0

Розпочався показ фільму «Відлуння» про перші місяці нацистської окупації у Вінниці

Розпочався показ фільму «Відлуння» про перші місяці нацистської окупації у Вінниці

Показ триватиме до 8 лютого у кінотеатрі «Родина»


У Вінниці у Кінотеатрі «Родина» від сьогодні вінничани зможуть побачити фільм «Відлуння» про перші місяці нацистської окупації у нашому місті. До прем’єрний показ відбувся 22 лютого 2022 року, за день до широкомасштабного вторгнення Росії. І тільки зараз фільм виходить на великий екран.

Про це повідомив міський голова Сергій Моргунов.

В основі – книга спогадів лікаря-хірурга Василя Куликова. У фільмі показані події перших місяців окупації у Вінниці та масове знищення євреїв 19 вересня 1941 року. Головні герої стрічки - молоде подружжя Хави і Абрама і лікар Куликов, який намагається врятувати поранених військовополонених.

Зйомки фільму розпочались влітку 2019 року у Вінниці. Чимало сцен відзняли на вулиці Соборній та інших колоритних вуличках середмістя, де збереглись характерні будинки тих часів. Також зйомки проходили в Мурованих-Курилівцях, Калинівці, Житомирі та Києві.

У військово-історичній драмі знімались Ольга Олексій, Олексій Суханов, Ігор Волков та ін. Також дістались ролі і вінничанам – актору Марку Герцбергу та вінницькому громадському діячу Олександру Шемету й представникам ГО «Жива історія».

Показ триватиме до 8 лютого у кінотеатрі «Родина».

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info