3 січ. 2023 10:39

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:20
Суспільство
0

79

0

Розвідники, які працюють малою групою повинні діяти як одне ціле – військовий тероборони Вінниччини з позивним «Ковпак»

Розвідники, які працюють малою групою повинні діяти як одне ціле – військовий тероборони Вінниччини з позивним «Ковпак»

Будні розвідника – це постійні тренування


Військовослужбовець окремого підрозділу Сил територіальної оборони Вінниччини з позивним «Ковпак» знає, що серед військових надійність та впевненість у побратимі – один з найважливіших факторів.

Історію військового з Вінниччини опублікували на 120 бригади територіальної оборони ЗСУ.

«Коли ми виходимо на завдання, то розуміємо, що окрім нас є лише ми і у разі, якщо щось трапиться, то мусимо впоратися самі. Бути непомітним для ворога і максимально замаскованим – головне завдання розвідника. В дев’ятьох із десяти випадків, якщо щось пішло не так і пролунав хоч один постріл, то може загинути вся група розвідників та розсекретити позиції», – каже «Ковпак».

Екіпірування підрозділу складається за принципом – нічого зайвого, лише те, що потрібно для виживання та виконання поставленої задачі. І головне – розвідники не люблять шуму. Їх робота – тиша. Адже ворог не має знати, що про його плани чи пересування вже відомо.

Будні розвідника – це постійні тренування. Це і фізична підготовка, і військова топографія, аеророзвідка і ще чимало предметів, які дозволяють розвідникам вижити і виконати поставлене перед ними завдання. А ще вміння спілкуватися, бути допитливим і уважним.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info