27 січ. 2023 12:01

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:10
Суспільство
0

204

0

Розвивають зелений туризм: в селі на Вінниччині переселенці встановили чан, який можна орендувати для відпочинку

Розвивають зелений туризм: в селі на Вінниччині переселенці встановили чан, який можна орендувати для відпочинку

Подружжя переселенців з Києва Ольга та Вадим Венгер розвивають зелений туризм на Вінниччині


Подружжя переселенців з Києва Ольга та Вадим Венгер розвивають зелений туризм на Вінниччині. У селі Оксанівка, куди вони переїхали після повномасштабного вторгнення, встановили чан з гарячою водою, а в сільській хаті облаштували зручності.

Про це пише Суспільне Вінниця.

Чан Ольга та Вадим встановили на висоті кількох метрів, аби туристи могли насолоджуватись краєвидами сусідньої Молдови. Чан – пластиковий, воду гріють дровами. Одночасно у ньому може перебувати 4 людини.

«Чан тримає температуру 4 години. Можна відпочити, покупатися. Я намагаюся вдосконалювати, треба обкласти цеглою, утеплити», – розповів Вадим.

Відпочити та набратися сил до Оксанівки їдуть туристи з різних міст України.

«Раніше для такого відпочинку потрібно було їхати в Карпати, а зараз це є в нашій місцевості», – розповіла туристка Катерина.

Після перебування у чані, відвідувачів запрошують на гостини до сільської хати. Її, каже господиня Ольга – теж переобладнали на свій лад.

«Зробили душ, переробили грубу, ліжка зробили самі з дерева акації. 8 людей можемо прийняти», – зазначила Ольга.

З початку повномасштабного вторгнення хати в Оксанівці купували переважно вимушені переселенці, розповідає місцевий житель Анатолій Харевський. Тепер жити в селі хочуть українці, які зараз мешкають за кордоном.

«У нас купують хати з люди Києва, з Дубая уже цікавляться нашими хатами. Тут співуче село, все зелене. Повітря у нас насичене. Мені здається, такого немає ніде», – житель села Оксанівка Анатолій Харевський.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Суспільне Вінниця