17 квіт. 2023 13:55

Останнє оновлення  
30 квіт. 2023 18:06
Суспільство
0

198

0

Серед звільнених з полону на Великдень двоє калинівчан з Вінниччини

Серед звільнених з полону на Великдень двоє калинівчан з Вінниччини

Серед звільнених з російського полону військовослужбовців є два жителя Калинівської громади, що на Вінниччині


Серед звільнених з російського полону військовослужбовців є два жителя Калинівської громади, що на Вінниччині - Олександр Шафрановський та Вадим Столярчук.

Про це повідомляє Калинівська міська рада.

«Сталося великоднє диво. Наш Олександр подзвонив до своєї мами й повідомив, що він живий, його повернули з полону, - розповідає тітка Олександра Шафрановського Катерина Шафрановська. - Зараз хлопці проходять медичний огляд та реабілітацію. Вони дуже виснажені. Але ми віримо, що скоро зможемо обійняти своїх рідних».

Олександр Шафрановський

Вадим Столярчук другий зліва

«Ми поділяємо радість наших земляків, які дочекалися повернення з полону своїх рідних. Хочу побажати хлопцям якнайшвидше набиратися сили та повертатися до своїх сімей, - зазначає Калинівський міський голова Василь Поліщук. - На жаль, нині по Другому відділі Хмільницького районного центру комплектування та соціальної підтримки є двадцять один безвісти зниклий захисник, а також чотири полонених. Хочу побажати, щоб усі вони повернулися додому живими і здоровими, а рідним терпіння та сили, щоб пережити усі ці важкі випробовування, які випали на їх долю».

Нагадаємо, що у Великдень Україна провела черговий обмін полоненими. З російської неволі вдалося звільнити 130 захисників. У Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими уточнили, що додому повернулися 92 бійці ЗСУ, 20 тероборонців, 11 нацгвардійців, троє прикордонників, по двоє представників Військово-морських сил та ДССТ.

Серед 130 захисників, які повернулись з полону 16 квітня, 8 - з Вінниччини.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото з сайту Калинівської міської ради