12 верес. 2022 17:15

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 14:12
Суспільство
0

49

0

Сергій Борзов: Необхідно продовжувати роботу в громадах області щодо збільшення дошкільних закладів, що працюють офлайн

Сергій Борзов: Необхідно продовжувати роботу в громадах області щодо збільшення дошкільних закладів, що працюють офлайн

Сьогодні відбулася зустріч начальника Вінницької ОВА Сергія Борзова з народним депутатом України, членом Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій, головою підкомітету з питаньраннього розвитку та дошкільноїосвіти Володимиром Вороновим.


Сьогодні відбулася зустріч начальника Вінницької ОВА Сергія Борзова з народним депутатом України, членом Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій, головою підкомітету з питань раннього розвитку та дошкільної освіти Володимиром Вороновим.

Про це повідомляє пресслужба Вінницької ОВА.

Учасники зустрічі обговорили поточну ситуацію в області з навчальним процесом дітей дошкільного віку в умовах військового стану. Володимир Воронов акцентував увагу на необхідності забезпечення належних умов як в школах, так ів дошкільних установах.

«На жаль, в державі спостерігається тенденція про неналежну увагу в організації роботи дошкільних закладів, зокрема в частині забезпечення укриттів. Це є великою проблемою, адже дітей дошкільного віку, в переважній більшості випадків, вдома не можна залишити самих. Потрібно створювати умови для розвитку дитини, адже дошкільний вік – це фундамент формування особистості. Тому завдання органів влади докласти максимум зусиль аби садочки були безпечними для відвідування дітей».

В свою чергу, як зазначив Сергій Борзов, в області з 768 дошкільних закладів працює офлайн 254 установи, що складає 30% .

«Звичайно, обласна влада, робить усе можливе, аби охопити якомога більше дітей дошкільною освітою. Наразі Вінниччина прийняла 58 тисяч дітей-переселенців з окупованих територій України. 605 дітей відвідують дитячі садки області. Враховуючи виклики сьогодення, ми максимально сприяємо запровадженню доступних форм дошкільної освіти, у тому числі і у приватних закладах».

Начальник ОВА запевнив, що дитячі садки працюють відповідно до всіх необхідних правил безпеки. А також відмітив, що майже всі дошкільні заклади області - у комунальній власності громад.

Частина закладів – приватної форми власності. Рішення про організацію роботи закладу приймає власник – міська, селищна, сільська рада, або якщо приватний дитсадок – власник чи засновник ДНЗ.Тому продовжуємо роботу з керівниками тергромадщодо збільшення кількості дитсадків, що працюватимуть офлайн.

Під час спілкування Володимир Воронов подякував за належну увагу до роботи закладів дошкільної освіти області, а також відмітив, що цю роботу необхідно продовжувати.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Вінницької ОВА