20 квіт. 2023 17:41

Останнє оновлення  
30 квіт. 2023 18:06
Влада
0

122

0

Сергій Борзов взяв участь в Міжнародному саміті з Володимиром Зеленським та Генеральним секретарем НАТО

Сергій Борзов взяв участь в Міжнародному саміті з Володимиром Зеленським та Генеральним секретарем НАТО

Начальник Вінницької ОВА Сергій Борзов 20 квітня взяв участь у Міжнародному саміті міст і регіонів


Начальник Вінницької ОВА Сергій Борзов 20 квітня взяв участь у Міжнародному саміті міст і регіонів, який відбувається в рамках Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України. На саміті виступив Володимир Зеленський та Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, який прибув до нашої країни з візитом.

«Ми відкриваємо новий рівень взаємодії між громадами України та громадами держав-партнерів. Тих, хто так само, як і всі українці, цінує найголовніше – цінує свободу та важливе, дієве місцеве самоврядування. Нова українська інфраструктура захисту і наша з вами співпраця заради безпеки стануть прикладом для країн, міст та громад.

Запрошую всіх вас уже будувати прямі звʼязки з нашим Конгресом місцевих та регіональних влад, щоб якнайшвидше почати спільні дії, спільно будувати й нову систему захисту нашого з вами способу життя – відкритого, демократичного, життя вільного, заснованого на дуже простих речах, на співпраці», - звернувся Президент України Володимир Зеленський.

Керівник Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов повідомив, що обговорювались потреби громад, організація гуманітарної допомоги, відновлення критичної інфраструктури та житлового фонду, система надання соціальних послуг, засоби заохочення повернення бізнесу та українців із-за кордону.

У саміті взяли участь керівники громад, голови ОВА та РВА, голови обласних рад, народні депутати України, керівництво українських асоціацій ОМС і члени уряду.

З іноземного боку до заходу долучилися керівники муніципалітетів інших держав, керівники регіонального рівня, керівники національних асоціацій ОМС, посли та представники міжнародних організацій, що працюють в Україні.

Загалом в онлайн- та офлайн-режимі в саміті беруть участь представники 40 держав.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Офісу Президента та Сергія Борзова