13 листоп. 2023 12:47

Останнє оновлення  
13 листоп. 2023 13:07

5 хвилин читання

Суспільство
0

736

0

Сергій Кудлаєнко нагородив переможців конкурсу грантів «Професійне зростання»

Сергій Кудлаєнко нагородив переможців конкурсу грантів «Професійне зростання»

47 учасників конкурсу «Професійне зростання» з Вінниці отримають кошти на реалізацію своїх проєктів


В п’ятницю, 10 листопада, у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї відбулась зустріч переможців конкурсу міні-грантів під назвою «Професійне зростання».

Учасниками конкурсу стали працівники гуманітарної сфери з усього регіону, які виявили бажання зробити вклад не лише у власний професійний розвиток, але і в добробут громад Вінниччини. Це освітяни, медики, фахівці культурної та соціальної сфер, працівники поштових відділень.

Конкурс започаткували члени громадського об’єднання «Ми – Вінничани» спільно з благодійним фондом «Український альянс». Ініціативу охоче підтримали небайдужі громадяни: лише по Вінниці було отримано більш ніж 140 заявок на участь.Організатори зазначають: обрати найкращих було вкрай складно, адже мотивація кожного учасника була дуже висока та варта уваги. Та все ж 160 найбільш потужних проєктів, створених працівниками гуманітарної сфери Вінниччини, стали переможцями конкурсу «Професійне зростання».

«Хоча у нас мало бути 40 переможців (у Вінниці, - ред.), але ми прийняли рішення 400 тисяч гривень призових коштів розподілити серед 47 учасників. В конкурсі брали участь вчителі, лікарі, люди, які сьогодні пов’язані з тим, щоб допомагати Збройним Силам», – зауважив координатор громадської організації «Ми – Вінничани» Сергій Кудлаєнко.

Лідери з обласного центру, які вибороли перемогу, презентували присутнім декілька ідей для втілення. Серед них – школа волонтерства для дітей та педагогів; навчання представників ЗМІ навичкам медіаграмотності та боротьби з фейками; тренінги з тактичної медицини.

«Ми побачили, що всі три проєкти, які нам презентували, стосуються допомоги військовим у протистоянні агресії з боку росії. Це і волонтерство, і медична допомога, і боротьба з фейками, які розповсюджуються в телеграм-каналах тощо. Сьогоднішній день виявив переможців, які щодня роблять все для того, щоб наші воїни перемогли», – додав Сергій Кудлаєнко.


Серед вінничан, яких обрали переможцями – Ярослава Пилипенко. Її проєкт - «Школа волонтерства», який має вкрай актуальну мету – навчити допомагати навіть малечу.


«Ми будемо розповідати дітям та вчителям про базовий рівень волонтерської діяльності, про те, як волонтерити і для чого це необхідно. Вони дізнаються, що таке донати, як допомагати нашим Збройним Силам, різним категоріям населення, як створювати команду і суспільно корисні ініціативи. Наш проєкт розрахований на 6 місяців. Ми хочемо вмотивувати дітей творити добрі справи і розуміти, що волонтерство, в першу чергу – поклик душі», – ділиться Ярослава Пилипенко.

Свої нагороди – гранти у розмірі до 10 тисяч гривень кожен – отримає кожен переможець.
Вінниця.infо