4 листоп. 2022 12:47

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:49
Місто
0

88

0

Сергій Моргунов відповів про плани щодо острова Кемпа у центрі Вінниці

Сергій Моргунов відповів про плани щодо острова Кемпа у центрі Вінниці

До облаштування острова приступлять після війни


Під час ефіру 4 листопада у телеграм-каналі Вінницькому міському голові Сергію Моргунову зачитали питання вінничан про острів Кемпа: «За останні роки ні слова про нього. Хоч взагалі є якісь майбутні плани щодо нього або, принаймні, створення там зони відпочинку».

Відповідь Сергія Моргунова:

«Дискусія про острів Кемпа точиться досить давно. Наскільки вінничани пам’ятають з тих часів, 20 - 30 років. Різні були думки. На сьогоднішній день немає якоїсь єдиної думки, що робити з островом Кемпа. Але хочу сказати, що проводимо різні архітектурні конкурси. Шукали рішення спільно з фахівцями і мешканцями.

Моя особиста думка – це місце має зберегти свою категорію. Що це має бути такий оазис в центрі міста, затишний. Воно не повинно бути перенасичено якимось комерційними закладами, умовно кажучи. Там люди повинні просто спокійно відпочивати. І це питання треба розглядати в комплексі з річкою Південний Буг. Те що ми і робимо – по очистці річки, створенні різних зон відпочинку на березі Південного Бугу.

Я думаю, що після завершення війни ми активізуємо питання проведення міжнародного конкурсу щодо свого острову Кемпа. Але однозначно повинна бути врахована думка всіх вінничан. Думаю, що активність у цьому питанні буде досить висока», - сказав мер Вінниці.

Історія острова Кемпа, через який ходили трамваї – ТУТ.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info