9 серп. 2017 14:31

Останнє оновлення  
13 берез. 2023 11:34
Суспільство
0

83

0

Шкільна мода по-вінницькі: попитом користуються форма з українським колоритом. Фото

Шкільна мода по-вінницькі: попитом користуються форма з українським колоритом. Фото

Де у Вінниці економніше зібрати дитину до школи 


До 1 вересня залишається кілька тижнів. Батьки у роздумах, де і як економніше зібрати дитину до школи. Тим часом на ринка міста почали з’являтися торгові намети з великим асортиментом канцелярії. На базари торгівці завозити шкільну форму.

«Збирати необхідне почали ще від початку літа. Спеціально ходила до оптового складу з канцелярією. Проходила днями біля Привокзального ринку. Та стояли кілька точок з гордою назвою «Шкільний ярмарок». Ціни, м’яко кажучи, мене там вразили. Удвічі вищі. Якщо брала щоденник за 20 гривень, то тут він коштував всі 40-к. Це неприємно. Адже купувати у таке місце прийдуть звичайні люди, які з’їжджаються з районів У них немає точного розуміння, де і яка ціна може бути. На чому можна реально зекономити», - розповідає Вiнниця.info вінничанка Катерина Бевзюк.

Катерина зауважує, якщо за канцелярією варто піти до спеціалізованих магазинів, то за одягом краще таки на ринок.

«В магазинах, зазвичай, велика оренда, тому це відповідно відіграє у ціні на форму. На тому ж Привокзальному, де ціна за оренду чи не найнижча, придбати шкільний одяг буде найкраще. Ми ходили подивитися які є моделі та ціни на них. Так до тисячі гривень можна придбати спідницю, блузу, піджак. Для хлопців може бути вище ціна. Адже штани завжди коштують дорожче», - продовжує Катерина.

Жінка зауважує, приємно вразили фасони та оздоблення шкільної форми.

«Особливо великий асортимент для дівчат. Різноманітні фасони для маленьких модниць. Є костюми у стилі Коко Шанель, шифонові  темно-сині блузи з воланами у великий горох. А найприємніше, є костюми з українським колоритом. Червоні маки на білих сорочках, спіднички з вишивкою. Вони, до речі, як я дивилася, користувалися найбільшим попитом», - зауважила Бевзюк.

Розцінки на шкільні рюкзаки на ринках у межах 400-600 грн.

Вiнниця.info