15 серп. 2022 16:30

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 14:25
Суспільство
0

94

0

Школярки із Вінниччини організували міні-ярмарок аби зібрати кошти на ЗСУ

Школярки із Вінниччини організували міні-ярмарок аби зібрати кошти на ЗСУ

Гніванські школярки в центрі міста організували збір коштів на ЗСУ


Марія, Кіра та Поліна – учениці 5В класу Гніванської загальноосвітньої школи №2. У свої 10 років дівчатка найбільше мріють про Перемогу та про те, щоб в українських солдат було усе необхідне для захисту України.

Відтак задля здійснення цього бажання влаштували міні-ярмарку, на якій продавали власноруч спечене печиво, творчі вироби та колекцію дитячих «фішок».

Про це повідомляє інформаційний відділ Гніванської міської Ради.

Марія Рипневська, Кіра Палюх та Полінка Закревська за 3 години зібрали 800 грн, які передали на потреби армії. Ця справа їх дуже надихнула і вони вже думають про те, чим ще можуть бути корисними у цей важкий для своєї країни час.

На превелику радість дітей під час ярмарки до них підійшла жінка, яка запропонувала спекти тортик, щоб подружки змогли його продати. Так діти планують активно продовжувати свою благодійну роботу.

А Марія навіть думає про те, аби відрізати своє довге красиве волосся, а виручені кошти витратити на ЗСУ!

Цю ідею школярка озвучила мамі і вони разом обдумують як і де це краще зробити! Окрім того, дівчинка подарувала військовим свій улюблений пауер-банк з єдинорогом та рожевий спортивний каремат, бо вірить, що ці речі солдатам потрібні більше.

Пишаємося нашими українськими дітьми та їхніми дорослими вчинками!


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Гніванської міської ради