30 січ. 2023 12:27

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:10
Місто
0

472

0

Скільки коштує квадратний метр житла у «муніципальному будинку» на Привокзальній у Вінниці

Скільки коштує квадратний метр житла у «муніципальному будинку» на Привокзальній у Вінниці

Будинок на Привокзальній у Вінниці матиме 181 квартиру


Виконком Вінницької міської ради затвердив вартість одного квадратного метра нерухомості на інвестування у будівництво багатоквартирного житлового будинку по вул. Привокзальна, 30 та визначив квоти для учасників VIII об’єкту Програми «Муніципальне житло».

Рішення виконкому від 26 січня опубліковано на сайті міської ради.

Будинок на Привокзальній матиме 181 квартиру.

Вартість квадратного метра житла - 27 900 (двадцять сім тисяч дев’ятсот) гривень. Ціна може змінюватися в сторону збільшення, залежно від цін на будівельні матеріали, в межах чинного законодавства. Наприклад, однокімнатна квартира площею 45,34 кв м, обійдеться у 1 млн 265 тис грн. Двокімнатна, площею 73,15 кв м – 2 млн 40 тис грн. Трикімнатна, площею 86,05 кв м – 2 млн 400 тис грн.

Визначено наступні квоти на квартири:

 • Учасники бойових дій в російсько-українській війні – 34 квартири
 • Працівники закладів освіти і охорони здоров’я – 27 квартир
 • Працюючі або самозайняті (ФОП) внутрішньо переміщені особи – 18 квартир
 • Працівники виконавчих органів Вінницької міської ради – 14 квартир
 • Молоді сім’ї, в яких чоловік та дружина віком до 35 років включно, та одинокі молоді громадяни віком до 35 років включно, які перебувають на квартирному обліку/обліку для поліпшення житлових умов при виконавчому комітеті Вінницької міської ради або за основним місцем роботи – 10 квартир
 • Працівники правоохоронних органів (СБУ, поліції, ДСНС - за поданням керівництва відповідного органу влади) – 6 квартир
 • Члени першого ступеня спорідненості сімей загиблих учасників бойових дій російсько-української війни – 4 квартири
 • Судді та працівники судів (за поданням керівництва відповідного органу влади) – 4 квартири
 • Особи з інвалідністю І групи – 2 квартири
 • Багатодітні сім’ї – 2 квартири
 • Інші категорії громадян (працівники бюджетної сфери та комунальних підприємств; ветерани праці; особи з інвалідністю; учасники бойових дій, які проходили військову службу в Афганістані; особи, які належать до постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи; громадяни (сім’ї), які перебувають на обліку, як ті, що потребують поліпшення житлових умов) – 15 квартир.

Нагадаємо, учасники програми матимуть можливість отримати державні кошти для придбання житла в тому числі за програмою «єОселя».

В січні у Вінниці розпочали підготовчі роботи з будівництва багатоповерхівки на Привокзальній. Минулого року почали будувати муніципальний будинок на 10 поверхів у мікрорайоні «Вишенька». Там станом на червень 2022-го вартість 1 кв. м житла становила 22 990 грн.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info